به گزارش پلاتو هنر، پس از حواشی و انتقادات به اجراهای اخیر گروه ماکان، امیرمقاره یکی از خواننده‌های این گروه موسیقی با انتشار پستی در صفحه مجازی خود توضیحاتی را ارائه داده است.

این خواننده در این پست نوشت: «ممنونم از تک به تک اعضای گروه که بی‌شک جز خفن‌ترین‌ها هستند و با اکت‌ها و انرژی مثبتشان اجراها را خاص و جذاب کرده‌اند. وظیفه‌ی خودم می‌دانم که تشکر کنم از عزیزانی که با ما همکاری کرده‌اند و برای اولین بار اجازه‌ی این نوع اجراها را به ما داده‌اند.

همچنین ممنونم از تک تک شماها برای حمایت همیشگی‌تان. بدانید ما همیشه در تلاش هستیم که با متفاوت بودن اجراها کاری کنیم فقط و فقط به شماها که لایق خوشحال بودن هستید خوش بگذره. خیلی دوستتان داریم و مرسی که با وجودتان باعث انگیزه و حال خوب ما هستید و باعث شدید جو اجراها آنقدر متفاوت باشد، دوستون داریم. یک چیزی را دلی می‌گویم!

این چالش‌ها را اگر خارجی‌ها انجام بدهند، همه می‌گویند: چقدر خفن، چقدر خوبه، یکم یاد بگیرید، کاش در ایران این اتفاق ها بیوفتد و…

اما وقتی ماها انجام می‌دهیم، اصلا ماها نه وقتی یک ایرانی این کار را می‌کند، جای تشویق تخریب می‌شوند،
با وجود این همه محدودیت وقتی این کارها انجام می‌شود هیچکسی نیست تا حمایت کند (البته بلا نسبت بعضی از رسانه ها و مردم‌ که لطف دارند)

انگار ما ایرانی ها همیشه عادت داریم که از هم نوع خودمان حمایت نکنیم و تخریبش کنیم… من به نظرات همگی حتی عزیزانی که انرژی منفی می‌دهند هم احترام می‌گذارم. این متن فقط دلی بود، عذر می‌خواهم که سرتان را به درد آوردم. بیشتر از این وقتتان را نمی‌گیرم. در آخر ممنون میشم اگر این ویدیو را حمایت کنید و آن را استوری کنید، بازهم میگویم اگر دوست داشتید.»

بیشتر بخوانید:

یک دقیقه سکوت ماکان‌بند در کنسرت به احترام داریوش مهرجویی