دیدهنر

چه خبر از گالری‌‌ها؟

به گزارش پلاتو هنر، با شروع یک هفته دیگر طبق روال مروری خواهیم داشت بر نمایشگاه‌‌هایی که میزبان آثار هنرمندان هستند.

جمعه 19 آبان ماه چند نمایشگاه هنرهای تجسمی در تهران و شهرهای دیگر افتتاح شد. اگر شما هم به هنر و آثار هنری علاقه دارید، می‌توانید گزارش زیر را مطالعه و گالری مورد توجه خود را برای بازدید انتخاب کنید.

پلاتو هنر در این هفته به چند نمایشگاه هنرهای تجسمی سر زده و با هنرمندان گفتگویی خواهد داشت. در این رابطه با ما همراه باشد و صحبت‌های هنرمندان را درباره آثارشان مطالعه کنید.

کوه روبرونمایشگاه آثار نقاشی مجید فعال با عنوان «کوه روبرو» با همکاری گالری امروز در گالری ایکس هما به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک پنج افتتاح شده و تا هفتم آذر ماه ادامه دارد.

برنده دستنمایشگاه آثار نقاشی الهام شیروی با عنوان «دست برنده» ۱۹ آبان در گالری نگر به نشانی زیر پل کریمخان، بعد از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول افتتاح شده و تا ششم آذر ماه ادامه دارد.

نمایشگاه زهر ابریشمنمایشگاه انفرادی آثار پگی عباس‌پور با عنوان «زهر ابریشم» ۱۹ آبان در گالری شریف به نشانی میدان قدس، خیابان شریعتی، کوچه ماهروزاده، پلاک ۱۱ افتتاح شد و تا سوم آذر در معرض تماشا قرار دارد.

نمایشگاه بی چرخگینمایشگاه آثار نقاشی مریم درمنی با عنوان «بی‌ چرخه‌گی» ۱۹ آبان تا یکم آذر در گالری بُستان به نشانی خیابان مطهری، خیابان لارستان، نبش بیست و دو، پلاک ۷۱ دایر است.

نمایشگاه عزاخانهنمایشگاه «عزاخانه» چیدمانی از الهام بنایی با کیوریتوری هلیا همدانی ١٩ آبان در گالری سیحون به نشانی خیابان وزرا، کوچه چهارم، شماره ۱۱ افتتاح شد و تا یکم آذر ادامه دارد.

گالری پروژه های آراننمایشگاه «ته مانده‌های روز» نگاهی به بیست سال همراهی سمیرا اسکندرفر و حامد صحیحی ۱۹ آبان تا سوم آذر در گالری پروژه‌های آران به نشانی خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک پنج دایر است.

نمایشگاه ارسنمایشگاه انفرادی نقاشی‌های علی گلستانه با عنوان «اَرس» ۱۹ آبان تا یکم آذر در گالری طراحان آزاد به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، پلاک پنج برپاست.

نمایشگاه کتانژانتنمایشگاه آثار نقاشی‌ و حجم گلنار قسیمی با عنوان «کتانژانت» با کیوریتوری سعید باباوند، ۱۹ آبان در نگارخانه والی به نشانی میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ افتتاح شد و تا ۲۹ آبان ادامه دارد.

نمایشگاه چیدمان انفرادی آرمان صداقت با عنوان «حاجت/گاه» ۱۹ آبان در گالری اِو – فضای ۱/۳ به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی سه، پلاک پنج افتتاح شد و تا ۲۵ آبان ادامه دارد.

نمایشگاه عبور از نقاشینمایشگاه آثار نقاشی‌ مسعود سعدالدین با عنوان ‏‎«عبور از نقاشی» ۱۹ آبان تا هفتم آذر در پروژه‌های ۰۰۹۸۲۱ به نشانی خیابان کریم‌خان‌زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه‌ هجدهم، شماره‌ ۲۵ برپاست.

https://didhonar.ir/?p=35465