به گزارش پلاتو هنر، خاطره جهانگیری بازیگر در گفتگو با پلاتو هنر درباره نحوه ورود خود به دنیای بازیگری گفت: واقعیت امر این است که علاقه من به بازیگری از دوران کودکی شروع شد و بعد از گذراندن دوره های بازیگری در موسسه های مختلف با تئاتر وارد دنیای بازیگری شدم.

جهانگیری درباره کارها و فعالیت‌های خود که تا به امروز انجام داده‌ است، توضیح داد: در این مدت زمان فعالیتم در نمایش ها و سریالی حضور داشتم. تئاتر «میهمان»، تئاتر «شب هزار و یکم»، تئاتر «مغربی در جزیره» و سریال «عقرب عاشق» فعالیت هایی هستند که تا به امروز انجام داده ام.

این بازیگر درباره تجربه حضور در پروژه «عقرب عاشق» بیان کرد: بعد از آشنایی با آقای سهیلی زاده و بعد از چند مرحله تست برای نقش نیکا انتخاب شدم. سریال «عقرب عاشق» برای من بسیار پُربار و هیجان انگیز بود. به خصوص بازی در کنار عزیزانی چون آقای فروتن، خانم فراهانی، آقای بهبودی و بقیه دوستان بسیار لذت بخش بود. از آقای سهیلی زاده ممنونم که این بستر را برای من فراهم کردند و با صبوری خود در کل پروژه موجب دلگرمی من شدند.

جهانگیری در بخش دیگری از صحبت های خود درباره کارها و برنامه‌های آینده خود توضیح داد: تمام برنامه های من حول محور بازیگری می چرخد. سخت مشغول تمرینات بازیگری، دیدن فیلم و خواندن کتاب و نمایشنامه هستم تا بتوانم در آینده یک خاطره موفق تر، باتجربه تر و قوی تر باشم. همچنین درباره حضور من در یک پروژه جدید صحبت هایی شکل گرفته اما فعلا قطعی نشده است.

خاطره جهانگیری در پایان گفت: به عنوان نکته پایانی دوست دارم این را بگویم که دغدغه اصلی من حیوانات هستند و من حامی حیوانات هستم. آرزوی قلبی من این است؛ روزی برسد که همه به این باور رسیده باشند که زمین به همه موجودات زنده تعلق دارد.

 

بیشتر بخوانید:

روایت دلتنگی یک مادر در «آخرین خداحافظی»