دیدهنر

معرفی انیمیشن «ران خراب شده» 2021

انیمیشن ران خراب شده انیمیشن ران خراب شده انیمیشن ران خراب شده انیمیشن ران خراب شده انیمیشن ران خراب شده انیمیشن ران خراب شده انیمیشن ران خراب شده انیمیشن ران خراب شده
انیمیشن ران خراب شده
انیمیشن ران خراب شده
انیمیشن ران خراب شده
انیمیشن ران خراب شده
انیمیشن ران خراب شده
انیمیشن ران خراب شده
انیمیشن ران خراب شده
انیمیشن ران خراب شده

:خلاصه داستان

در عصری که ربات‌ها صمیمی‌ترین دوست انسان‌ها هستند، بارنی پسربچه‌ای تنها است و هیچ دوستی ندارد تا اینکه روز تولدش یک ربات هدیه می‌گیرد و…

عوامل انیمیشن:

کارگردان: سارا اسمیث، جین فیلیپ واین

فیلمنامه‌نویس: پیتر باینهام، سارا اسمیت

گویندگان: زک گالیفیاناکیس، جک دیلن گریزر، اد هلمز، جاستیس اسمیت

فیلمبردار: دیوید پییرز، هِیلی وایت

تدوینگر: دیوید باروس

موسیقی: هنری جک‌من

تولیدکننده: کمپانی انیمیشن قرن بیستم

توزیع کننده: کمپانی انیمیشن قرن بیستم

داستان انیمیشن:

این انیمیشن زیبا و دوست‌داشتنی، در عصری اتفاق می‌افتد که بهترین دوست انسان‌ها، ربات‌هایی به نام «B Bot» هستند. بارنی پسربچه‌ای تنها است و در مدرسه هیچ دوستی ندارد زیرا تمام هم‌کلاسی‌هایش یک «B Bot» دارند.

بارنی که خیلی دلش می‌خواهد مانند بقیه یک دوست صمیمی داشته باشد، بالاخره روز تولدش یک «B Bot» از پدرش هدیه می‌گیرد. او بعد از فعال کردن رباتش، متوجه می‌شود که این ربات مشکل دارد و مثل بقیه ربات‌ها نیست. بارنی ابتدا تلاش می‌کند رباتش را به شرکت پس دهد اما بعدا پشیمان می‌شود و سعی می‌کند که خودش دوستی را به او آموزش دهد. به این ترتیب بارنی و رباتش ران، وارد سفر شگفت‌انگیزی برای درک مفهوم واقعی دوستی می‌شوند.

درباره انیمیشن:

«ران خراب شده» (Ron’s Gone Wrong)، انیمیشنی مهیج و خانوادگی به کارگردانی سارا اسمیث است. این انیمیشن 106 دقیقه‌ای، محصول مشترک آمریکا و بریتانیا است.

امتیاز انیمیشن:

Rotten Tomatoes: 81%

IMDb: 7.1/10

68% :Google users

بیشتر بخوانید: 

https://didhonar.ir/?p=54163