دیدهنر

همه داستان دیدهنر، از شروع یک بحث، در جمعی دوستانه، شروع شد. سال ۱۴۰۰ تصمیم گرفتیم در حوزه هنر، رسانه ای تخصصی تاسیس کنیم. تعدادی رفیق، که به واسطه ساخت مستند دور هم جمع شده بودیم و هرکدام تخصص منحصر به فرد خود را داشتیم. کارگردان، تصویربردار، تدوین گر و … ما ابتدا در اینستاگرام با نام “آوینا“ صفحه ای با موضوع سینما را راه انداختیم اما خیلی زود، به دنیای تئاتر ورود کردیم و با ورود به دنیای تئاتر نگاه حرفه ای تر به حوزه رسانه را سرلوحه کار خود قرار دادیم. ما اهداف بالایی برای خود ترسیم کردیم و برای رسیدن به این اهداف نمی توانستیم به هیچ نهاد یا ارگان دولتی وابسته باشیم اما در صورتی که دریافت کمک باعث ایجاد وابستگی نشود از دریافت آن هم دریغ نکرده و نمی کنیم.

پلاتوهنر متعهد به ایجاد فضایی خلاق و الهام بخش برای هنر، هنرمندان و علاقمندان هنری در کشور است.
پلاتوهنر امید را از طریق ترویج هنر اصیل، اشاعه هنر بدون سوگیری‌های تحمیلی، ارتقاء آموزش‌های هنری و افزایش آگاهی جامعه نسبت به شاخه‌های مختلف هنری، انجام خواهد داد.

ظرفیت بالای هنری در ایران و استعدادهای موجود در گوشه،گوشه کشور عزیزمان که هرگز فرصت دیده شدن نمیابند به خصوص در هنرهایی که رنگ و بوی فراموشی به خود گرفته اند باعث می شود تا وجود پلاتوهنر ضرورت یافته و ما می خواهیم
اول: فرصتی برابر برای دیده شدن تمام استعدادهای هنری کشورمان ایران را فراهم سازیم
دوم: زمینه ساز رشد آن ها شویم
سوم: صدور هنر و روح هنرمند اصیل ایرانی به کشورهای منطقه
و این اهداف والا، چاره ای جز تبدیل شدن به یک هاب رسانه ای ابتدا در ایران و سپس در آسیا را برایمان نمی گذارد.
ما با تبدیل شدن به هاب رسانه تخصصی هنر در آسیا، فرصت دیده شدن بهتر برای هنرمندان کشورمان را در همه عرصه های هنرهای هفتگانه + بازی را فراهم می سازیم

ما با گسترش دسترسی به منابع هنری، فنی و تخصصی، زمینه‌ای ایجاد می‌کنیم تا هنرمندان از بهترین ابزارها، فنون و تکنیک‌ها برخوردار شوند و بتوانند با ورود به عرصه‌های داخلی و بین‌المللی شهرت کسب کنند.
همچنین، در تلاشیم تا برای جوانان دسترسی ساده‌تری به منابع هنری عمومی ایجاد کنیم و آنان را به فرصت‌های آموزش هنری و شناخت فرهنگ هنری تشویق ‌کنیم.

دیدهنر رسانه ای تخصصی برای هر هنر

آشنایی با تیم پلاتوهنر

خانواده پلاتوهنر

محمد زارع

صاحب امتیاز

ریحانه زمزم

مدیر پایگاه خبری

بهروز پادیاب

دبیر عکس

علیرضا بوربور

تدویتگر

نگار امیری

سردبیر

سمیرا اسدیان

خبرنگار موسیقی

صادق منصورخاکی

طراح گرافیک

حنیف منتظرقائم

فیلمنامه نویس

مهدیه عسگری

دیجیتال مارکتر

فاطمه زهرا معصومی

خبرنگار هنر و تکنولوژی

فاطمه حسینی

ادمین شبکه‌های اجتماعی

محمدحسین زمزم

طراح سایت و مسئول سئو

اینستاگرام پلاتوهنر