دیدهنر

نمایش «مبارک و خاتون پرده نشین» میزبان هنرمندان و خبرنگاران می‌شود

به گزارش پلاتو هنر، نمایش «مبارک و خاتون پرده‌نشین» نوشته داوود فتحعلی‌بیگی، کارگردانی علی طربی و تهیه‌کنندگی امیرحسین شفیعی، که از ۲۱ خرداد ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفته‌ است، چهارشنبه 30 خرداد میزبان هنرمندان، خبرنگاران و عکاسان

به گزارش پلاتو هنر، نمایش «مبارک و خاتون پرده‌نشین» نوشته داوود فتحعلی‌بیگی، کارگردانی علی طربی و تهیه‌کنندگی امیرحسین شفیعی، که از ۲۱ خرداد ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفته‌ است، چهارشنبه 30 خرداد میزبان هنرمندان، خبرنگاران و عکاسان خبری و آزاد خواهد بود.

در این نمایش، مهدی وثوقی، علی طربی، علی باهری، آرزو کریمی زند، محمدرضا صفری، محسن قصری، مریم مهریان و محمدرضا لوانی ایفای نقش می‌کنند.

همچنین در گروه موسیقی نمایش «مبارک و خاتون پرده نشین» که در قالب کمدی ایرانی و سیاه‌بازی اجرا می‌شود؛ مهدی محتشم (نوازنده تنبک)، مهرپاد زحمتکش (نوازنده کمانچه)، نوید نوبخت (خواننده و نوازنده دف) و رضا کیایی(نوازنده دف) حضور دارند.

در خلاصه این نمایش آمده است: «قوام‌الدین که می‌خواهد به سفر حج برود، تمام امورات زندگی‌اش را به برادر کوچک‌تر می‌سپارد، اما برادر او نااهل است و…»

https://didhonar.ir/?p=54807