دیدهنر

ویل اسمیت با سریال علمی تخیلی به تلویزیون برمی‌گردد

ویل اسمیت

به گزارش پلاتو هنر به نقل از ورلد آف ریل، ویل اسمیت پس از موفقیت «پسرهای بد ۴» در اولین آخر هفته نمایش، به دنبال بازی در سریال جدیدی از جونا نولان و لیزا جوی، خالقان «وست ورلد» و «فال

به گزارش پلاتو هنر به نقل از ورلد آف ریل، ویل اسمیت پس از موفقیت «پسرهای بد ۴» در اولین آخر هفته نمایش، به دنبال بازی در سریال جدیدی از جونا نولان و لیزا جوی، خالقان «وست ورلد» و «فال آوت» است.

اسمیت در حال مذاکره است تا در یک پروژه تلویزیونی در دنیای هوش مصنوعی برای آنها بازی کند و تولیدکنندگان هم هنوز به نتیجه نرسیده‌اند که آیا در قالب یک سریال کوتاه به سراغ این پروژه بروند یا در قالب چند فصل آن را تولید کنند.

نولان و جوی پیش از اینکه «پسرهای بد ۴» با فروش ۱۰۷ میلیون دلاری در سراسر جهان کارش را شروع کند، چندین ملاقات با اسمیت داشتند، بنابراین باید دید این بازیگر به این تلاش تلویزیونی علاقه‌مند است یا تصمیم می‌گیرد به دنبال پروژه‌های سینمایی بیشتری باشد.

اسمیت هیچ کار دیگری پس از «پسرهای بد» در دست ندارد، اگرچه دنباله «من افسانه هستم» او احتمالاً سال آینده فیلمبرداری می‌شود و مایکل بی جردن قرار است با او در آن جلوی دوربین برود. پس از ماجرای سیلی اسکار، ۲ پروژه جدی ویل اسمیت در نتفلیکس شامل «روشن ۲» و «سریع و شل» توسط این استریمر لغو شد.

اسمیت که پس از سیلی اسکار با محرومیت ۱۰ ساله آکادمی مواجه شد، تا سال ۲۰۳۳ نمی‌تواند در هیچ رویداد مرتبط با اسکار شرکت کند. با این حال، تلویزیون رسانه‌ای عالی برای ادامه پیشرفت حرفه‌ای او خواهد بود، زیرا راهی جدید برای بازگشت به ریشه‌هایش را به او ارائه می‌کند. اولین نقش مهم اسمیت بازی در سریال «شاهزاده تازه بل ایر» (۱۹۹۶-۱۹۹۰) بود که به او کمک کرد تا در سینما به یک ستاره بدل شود.

در عین حال اسمیت با فیلم‌های علمی تخیلی هم بیگانه نیست و برخی از محبوب‌ترین فیلم‌های او مانند «مردان سیاه‌پوش»، «روز استقلال» و «من، روبات» در این ژانر هستند.

آخرین فیلم علمی تخیلی اسمیت، «مرد جمینی» در سال ۲۰۱۹ بوده‌است.

منبع: مهر

https://didhonar.ir/?p=54571