به گزارش پلاتو هنر به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، نمایش «بیرون‌پشتِ‌در» به نویسندگی محمد ‌رحمانیان‌ثابت و کارگردانی پرهام خاکزاد با تهیه‌کنندگی سجاد افشاریان، از ۲۴ اردیبهشت‌ ۱۴۰۳ ساعت ۱۸ و ۲۰ در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفته است. این اثر نمایشی شب گذشته با حضور قطب‌الدین صادقی اجرا شد.

صادقی در پایان نمایش روی صحنه آمد و گفت: از شما جوانان ممنونم که شب خوبی را برای ما فراهم آوردید. تئاتر مدرن دیگر به متن وفادار نیست و صرفاً پیشنهادی برای بیرون ریختن انرژی درونی و احساسات بازیگر است.

او ادامه داد: این نمایش درباره سرخوردگی از جنگ است که با اندیشه‌ای جدید به صحنه آمده است. در این اثر یک انرژی بی‌پایان را در بازیگران دیدم که با دل و جان و روح‌شان روی صحنه آمده‌اند.

این هنرمند و مدرس تئاتر در پایان صحبت‌های خود گفت: خوشحالم که اعضای این نسل جدید تئاتر، راه‌شان را پیدا کرده‌اند و با اجرایی یک‌دست، پا به صحنه گذاشته‌اند.

سجاد میر، ناهید عساکره، سعید ‌گیلاسی، فربد ‌صدیقی، علیرضا ‌دماوندی و مهدی ‌حبیبی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

گروه کارگردانی: علی ‌مشکین‌مقدم و عرفان ‌بیگی، طراح نور: فرشاد ‌نصیری، آهنگساز: آروین ‌فلاح، صحنه و لباس: کارگاه هیولاسازی، دستیار صحنه و لباس: نسترن حسنی، مربی حرکات شعبده: رضا حسینی، گریم: نرگس زارعی، مدیر صحنه: علی کاظمی، تیزر و موشن‌گرافی: سهیل ‌فلاح و علیرضا ‌قاسمی، طراح گرافیک و پوستر: سهیل ‌فلاح، لوگوتایپ: سجاد ‌تیموری، روابط‌عمومی: امیر ‌قالیچی (تئاتربازها)، مدیر تبلیغات و عکاسی: امیرحسین ‌میرزایی، تصویربردار: علیرضا ‌قاسمی و مشاور رسانه‌ای: علی ‌کیهانی دیگر عواملی هستند که خاکزاد را در نمایش «بیرون‌پشتِ‌در» همراهی می‌کنند.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این اثر نمایشی هم‌اکنون می‌توانند از سایت تیوال و گیشه تئاتر اقدام کنند.