به گزارش پلاتو هنر به نقل از هالیوود ریپورتر، جانی وکتور، بازیگر سریال «بیمارستان عمومی»، صبح شنبه 5 خرداد در جریان مشکوک به سرقت در مرکز شهر لس‌آنجلس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در سن 37 سالگی کشته شد.

اداره پلیس لس‌آنجلس گفت که افسران حوالی ساعت ۳:۲۵ بامداد شنبه 5 خرداد به صحنه جرمی فراخوانده شدند که در آنجا مردی را یافتند که با شلیک گلوله به شدت مجروح شده بود.

به گفته مقامات، این مرد واکتور بود که پس از روبه‌رو شدن با سه مرد که قصد سرقت از وسیله نقلیه‌اش را داشتند، هدف گلوله قرار گرفت. او به بیمارستان منتقل شد و در همانجا جان باخت.

به گفته پلیس، مظنونان با خودرو از محل متواری شدند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

مدیر جانی وکتور از این بازیگر به عنوان یک بازیگر و دوستی شگفت‌انگیز یاد کرد که سخاوت، فداکاری، انضباط، همدلی و استقامتی غیرقابل مقایسه در وجودش داشت و یک ورزشکار حرفه‌ای هم بود.

وکتور نقش براندو کوربین را در «بیمارستان عمومی» از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۲ بازی کرد و در ۱۶۴ قسمت از این سریال طولانی ظاهر شد.

این بازیگر اولین بار با سریال درام «همسران ارتش» در سال ۲۰۰۷ در تلویزیون دیده شد و سال ۲۰۱۳ در درام فراطبیعی «سیبریا» که تنها یک فصل پخش شد، به ایفای نقش پرداخت.

او بازیگر ده‌ها فیلم و سریال آمریکایی نظیر «وست ورلد»، «مامور ایکس»، «پادشاهی حیوانات»، «روز تعلیم» و «ذهن‌های جنایتکار» بوده‌است.

منبع: مهر