به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی پردیس تئاتر تهران، سید احمد علوی، عضو شورای اسلامی شهر تهران بعدازظهر روز پنجشنیه ۲۷ اردیبهشت، با همراهی امین اشرفی، رییس پردیس تئاتر تهران از امکانات و زیرساخت‌های این مرکز فرهنگی هنری بازدید کرد.

او با اشاره به این‌که از افتتاح این مجموعه تا به امروز حدود ۹ سال می‌گذرد، تصریح کرد: حفظ و توسعه برخی زیرساخت‌ها و اقدامات عمرانی نیمه‌تمام، نیازمند حمایت مالی و تخصیص بودجه توسط اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهرداری منطقه ۱۵ است.

علوی با بیان این‌که استفاده از هنر همیشه یکی از راه‌های موثر در انتقال مفاهیم فرهنگی بوده است، افزود: پردیس تئاتر تهران فرصت مناسبی برای گروه‌های هنری و مردم، به ویژه شهروندان جنوب شهر تهران است تا از امکانات، برنامه‌ها و فعالیت‌های آن بهره‌مند شوند.

در ادامه امین اشرفی با ارائه توضیحاتی تصریح کرد: برخی امکانات و فعالیت‌های عمرانی این مجموعه از سال ۱۳۹۵ تا کنون به دلیل هزینه‌هایی که به مرور با افزایش روبه‌رو بوده بلاتکلیف و نیمه‌تمام باقی مانده است.

او عمده‌ترین این اقدامات را تکمیل پروژه استیج سالن اصلی، «ماشینری»، تکمیل سردر اصلی پردیس تئاتر تهران، نوسازی و تجهیز صندلی‌های تئاتر، افزایش ظرفیت سالن سینما برای اکران بیشتر فیلم و همچنین نوسازی پارکینگ‌ برشمرد و گفت: به پایان‌ رساندن این اقدامات به طور یقین در جهت رفاه حال مردم و گروه‌های هنری‌ خواهد بود.

در ادامه عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن تمجید از فعالیت‌هایی که در حوزه کودک و نوجوان در این مرکز هنری انجام شده است، کارشناسی و پیشنهادات مدیریت پردیس تئاتر تهران را دغدغه‌ای درست و به‌جا دانست و بر پیگیری اختصاص بودجه برای اتمام آنچه نیمه‌تمام عنوان شد وعده کرد.