به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم داستانی کوتاه «حریر سفید» به نویسندگی خشایار پیرعلمی، کارگردانی محمد غزازانی و تهیه‌کنندگی عماد اخلاقی، پس از طی‌کردن مراحل فنی و تولید، آماده نمایش و پخش بین‌المللی شد.

«حریر سفید»، پنجمین ساخته محمد غزازانی پس از فیلم‌های «من بی من»، «یک روز معمولی»، «در وجه و بستر» است. این فیلم‌ها در 50 رویداد بین‌المللی، در بیش از 20 کشور مختلف دنیا حضور داشته‌اند، حالا قرار است این فیلم کوتاه داستانی نیز در پایان اردیبهشت، سفر بین‌المللی خود را آغاز کند.

این فیلم به روایت تقابل نسل گذشته و نسل آینده و مشکلاتی که والدین به صورت ناخواسته در کودکی برای فرزندان خود به وجود می‌آورند که عوارض آن تا سال‌های سال در زندگی آن‌ها تاثیر منفی می‌گذارد، می‌پردازد.

«حریر سفید» در ژانر اجتماعی ساخته شده‌است و تدوین آن را شیوا وندا برعهده دارد؛ همچنین امیر فولادوند برای آن موسیقی ساخته‌است و سولماز صدر الاشرفی طراحی گریم آن را بر عهده گرفت. امین رها اکبری طراحی صحنه و لباس آن را انجام داد. بابک منوچهری نیز مدیر تولید پروژه بود که بیشتر لوکیشن‌ها را در مجموعه باغ وصال خانی‌آباد گرد هم‌آورد.

در این فیلم سحر بیرانوند، شیوا وندا، مجید تیزرو، بهرنگ رهنمون، عاطفه رحمان‌پور، مهرسا فلاحیان و مهسا نصر‌آبادی جلوی دوربین محمد غزازانی به نقش آفرینی پرداختند.

دیگر عوامل «حریر سفید» عبارتنداز: مشاور پروژه مهدی نامداری‌مطلق، مشاور روانشناسی دکتر منیر دادپی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز آزاده ملایری، گروه کارگردانی ارسیا صنعتی، مالک دهقانی و امیرحسین آشوریان، گروه فیلمبرداری علی جوادی محسن نوری، گروه صحنه و لباس علی عبداللهی رنجبری، محدثه مطلبی و هاران بیرانوند، دستیار صدابردار سهند قویدل، دستیار تولید: بهرام خاتوله، مجری گریم فرهانه لطفی نژاد، تدارکات و ترابری محمد کوزه‌گری، مدیر روابط عمومی پگاه زارعی و عکاس پارمین بختیاری.