به گزارش خبرگزاری پلاتو هنر به نقل از مشاور رسانه‌ای، نمایش «کمدی الهی» به کارگردانی پوریا گلستانی و تهیه‌کنندگی مجموعه فرهنگی کاخ هنر از ۲۷ اردیبهشت ماه، ساعت 19:30 در این مجموعه برای سومین بار روی صحنه می‌رود.

یاسر خاسب، غزاله روغنی، حمید رشید، سیاوش رستمی، حمید شمشیری، امین ورکش و پوریا گلستانی بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این اثر که تنها برداشتی آزاد از کتاب «کمدی الهی» اثر دانته آلیگیری می‌باشد، آمده است: «کمدی الهی» سفر انسان معاصر است به جهان مردگان و بازدید از سه بخش دوزخ، برزخ و بهشت.»

از دیگر عوامل نمایش «کمدی الهی» می‌توان به ساخت دکور و مدیر پروژه: بهزاد خاکباز، گروه کارگردانی: امیر علی کیانی و شیدا رضوانیان، طراح نور: محمدرضا رحمتی و نیلوفر نقیب ساداتی، طراح لباس: غزاله روغنی، طراح صحنه: پوریا گلستانی، چیدمان لیزر: علی داوودی، روابط عمومی، تبلیغات و رسانه، عکاس: محسن بیده، طراح پوستر: متین خیبلی، ساخت ویدیو و موشن گرافی: شایان افشردی و امید شوندی و سیاوش رستمی اشاره کرد.

علاقه‌مندان جهت رزرو بلیت این تئاتر می‌توانند به سایت تیوال و یا گیشه کاخ هنر به آدرس خیابان نوفل لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل مراجعه کنند.