به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی خانه تئاتر، در مراسم بزرگداشت بهرام شاه‌محمدلو که از سوی انجمن تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر، عصر جمعه ۲۱ اردیبهشت در سالن استاد جوانمرد خانه تئاتر برگزار شد،‌ دوستان و همکارانش به ذکر خاطراتی از او پرداختند، موسیقی آثاری که او اجرای آنها را برعهده داشت، نواخته شد و در پایان نشان خانه تئاتر و هدایای دیگری به پاس یک عمر فعالیت برای کودکان و نوجوانان به این هنرمند تعلق گرفت.

در ابتدای این مراسم مجید قناد، نایب رییس انجمن تئاتر کودک و نوجوان، ضمن خوش‌آمدگویی،‌ سخنانی درباره شخصیت و فعالیت‌های شاه‌محمدلو مطرح کرد.

در ادامه بحر طویلی درباره زندگی و آثار شاه‌محمدلو با حضور هومن مجابی، مجتبی گوهرخای با نوازندگی قاسم انصاری و علی جباری به اجرا درآمد که با استقبال مخاطبان و این هنرمند پیشکسوت روبه‌رو شد.

در ادامه کلیپی درباره آثار شاه‌محمدلو به نمایش درآمد.

سپس احترام برومند، بازیگر و مجری پیشکسوت سینما و تلویزیون، به‌عنوان همکار و خویشاوند شاه‌محمدلو به ذکر خاطراتی درباره او پرداخت.

در پایان این مراسم با حضور ایرج راد، مقصود نعیمی‌ذاکر، احترام برومند، داوود کیانیان، اصغر همت، رضا بابک، منصور خلج، نماینده بنیاد نمایش، امین اشرفی، نماینده سازمان فرهنگی هنری شهرداری و مهدی قلعه، رییس هیئت مدیره انجمن تئاتر کودک و نوجوان، هدیه «مارکتینگ تبلیغاتی ترند» حامی مالی مراسم، هدایای نقدی و غیرنقدی به پاس سال‌ها حضور و فعالیت به این هنرمند اهدا شد.

عادل بزدوده، راضیه برومند، رضا فیاضی، حسن دادشکر، سوسن مقصودلو، مهدی میامی، زویا امامی، کاظم هژیرآزاد، رضا بنفشه‌خواه، بابک نوری، جمشید جهانزاده، ‌فرزانه نشاط‌خواه، آناهیتا غنی‌زاده، ‌مجتبی مهدی، روشنک کریمی، امیرمشهدی عباس، مهدی فرشیدی‌سپهر، حمید ملاحسینی، لاله مالمیر و… از دیگر حاضران در این مراسم بودند.

همچنین حمید نیلی، مدیر اداره‌کل هنرهای نمایشی نیز در این مراسم حضور داشت.

کارگردانی این مراسم بر عهده ژاکلین آواره، کارگردان و بازیگر تئاتر و تلویزیون بود.