به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی تالار هنر، نمایش «انگشتر اسرارآمیز» با کارگردانی میثم یوسفی و تهیه‌کنندگی امیرحسین شفیعی که پیش از این در ساعت ۱۹:۴۵ روی صحنه می‌رفت از روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت در ساعت ۱۹ میزبان مخاطبان نمایش های کودک و نوجوان خواهد بود.

در این نمایش بازیگرانی همچون ناصر احمدی‌فر، عاطفه بحرالعلوم طباطبایی، مریم خاکسار تهرانی، محسن قصری ، مینا مقامی‌زاده و شراره یوسفی به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «در شب تولد شاهزاده که مصادف با شب یلداست شاهزاده دستور می دهد هر کس یک سبد گل پامچال بهاری برایش بیاورد او هم در ازاء آن یک سبد سکه طلا به عنوان جایزه خواهد داد. بهار هم به اصرار خانوم جون و یدونه به جنگل می رود تا گل پامچال بهاری پیدا کند و گرنه حق برگشت به خانه را نخواهد داشت و در ادامه اتفاق های اسرارآمیزی رخ می دهد.»

طراحی و ساخت عروسک های این نمایش را علی پاکزاد و مریم اقبالی بر عهده دارند. طراحی صحنه آن را سینا ییلاق‌بیگی، آهنگسازی را رامین کهن و طراحی پوستر و اقلام تبلیغاتی را عماد سالکی و احسان نقابت بر عهده دارند.

اشعار این نمایش سروده آزاده فرهنگیان و طراحی و ساخت تیزر و موشن گرافیک را مهران گل‌محمدی انجام می‌دهند.

در گروه کارگردانی دانیال کمانکش، کیمیا مظفری و ستاره سلطانی به عنوان برنامه ریز، دستیار کارگردان و هماهنگی اتاق فرمان همکاری دارند.

مدیر بخش رسانه این نمایش محمود نورایی، تولید محتوا و پادکست فاطمه امیدالله، عکاس شهرزاد اطهری و اختر تاجیک، طراح گریم حسین تبریزی، روابط‌عمومی گروه نمایش صفیر، گروه تئاتر نارنجی، سجاد آقابابایی و مینا بهرامی تبار و خیاطی و دوخت لباس رویا خاکسار تهرانی هستند.

بلیت‌های این نمایش در سایت گیشه تئاتر به نشانی در دسترس مخاطبان قرار دارد.