به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری به هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی پیام داد.
در متن این پیام آمده است:
«گونه‌های مختلف نمایشی، آیینه‌هایی رو در روی زندگی‌اند برای تماشای نحوه‌ی زیستن آدمی بر پهنه‌ی ایران اسلامی. آیینه‌ای مثل خود زندگی، پاک و پاکیزه و با الگویی از حیات طیّبه‌ی زلال و گسترده ائمه اطهار، فراتر از مرزهای خاکی و قومی و زبانی و به دور از شعارزدگی و فردگرایی و هیاهوهای زودگذر دنیوی؛ تا معیار مشترک انسانیّت باشد.
از این نگاه؛ جشنواره ملی تئاتر رضوی به عنوان با سابقه‌ترین جشنواره دینی و اخلاقی تئاتر کشور، همراه با جشنواره‌های تئاتر کودک و نوجوان و خیابانی رضوی، مأنوس با فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی است که با قدمتی طولانی، اینک هفدهمین منزل از کاروان آتیه‌مند خود را با آن پیشینه‌ی سترگ و افتخارآمیز، پیوند زده است.
بدیهی است با این سطح و گستره‌ی فرهنگی که  با نگاه غیر رقابتی و ارزش دادن به جایگاه مخاطب با هدف کشف استعدادهای نو در بین جوانان، سطح انتظار و  توقع همگان، از جمله فرهیختگان و شعورمندان- که بانیان اصلی برگزاری این جشنواره‌اند و صد البته مخاطبان گران‌سنگ هنر نمایش، یعنی سرمایه‌های اصلی هنر این سرزمین فرهنگ‌ور را  بالا خواهد برد.
اینجانب، در فرصت عزیز برگزاری این رویداد ماندگار و با ارزش، پیوستگی و هم افزایی روزافزون بین همه متولیان هنر برای برگزاری این رویداد شریف را از درگاه خداوند متعال، خواستار بوده و ایجاد شور و نشاط عمومی، کشف استعدادهای برتر نمایشی در گستره‌ی امن و معناخیز فرهنگ و هنر ایران اسلامی را برای لحظات این رخداد کم نظیر آرزومندم.»