به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی هفدهمین جشنواره تئاتر رضوی، به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت 6نمایش دیگر با مضامین فرهنگ رضوی و با هماهنگی دبیرخانه جشنواره در شهر محل تولیدشان این رویداد را همراهی می‌کنند.

مطابق این گزارش، 6 نمایش که همزمان با هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی اجرا خواهند شد به این شرح معرفی شدند:

1. نمایش «سنجاب» نوشته لیلا روغنگیر قزوینی و کارگردانی مهدی روزبهانی از 13 تا 30 اردیبهشت‌ در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود.
2. نمایش «الو سلام» نوشته مهرداد رایانی‌مخصوص و کارگردانی قباد دارابی در روزهای 25 و 30 اردیبهشت‌ در پلاتو الغدیر شهر اسلام‌آباد غرب به صحنه می‌رود.
3. نمایش «پانما» نوشته مجید کاظم‌زاده مژدهی و کارگردانی لیلا مهدی‌آبادی از20 تا 25 اردیبهشت‌ در تئاترشهرِ شهر کرمانشاه به صحنه می‌رود.
4. نمایش «پیچ کمر» نوشته و به کارگردانی سیدمحید میرحسینی از 27 تا 31 اردیبهشت‌ در آمفی تئاتر پروفسور حسابی شهر تفرش به صحنه می‌رود.
5. نمایش «دست‌های سرخ» نوشته سیدحسین فدای حسین و کارگردانی سیدرضا رفیعی از 24 تا 31 اردیبهشت در پلاتو حسین پناهی شهر یاسوج به صحنه می‌رود.
6. نمایش «سفر سوزن‌بان» نوشته مهدی صالحیار و به کارگردانی علی مجیدپور، همزمان با دهه کرامت در تئاتر شهر شهر تبریز به صحنه می‌رود.

هفدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی به دبیری اتابک نادری، بخشی از بیست‌ویکمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (ع) به ریاست فرهاد قائمیان است که با محوریت اجرای عمومی آثار در شهرهای محل تولید از اواخر فروردین تا 31 اردیبهشت ماه 1403 برگزار می‌شود و اخبار آن روی وب سایت جشنواره قابل مشاهده است.