به گزارش پلاتو هنر، محمدرضا باقری، دبیر جشنواره فرهنگی-هنری «اتقان» در احکامی جداگانه امیرحسین شفیعی و مصطفی ساجدی را به‌عنوان دبیر اجرایی و مدیر روابط‌عمومی این جشنواره منصوب کرد.

تعامل با معاونت فرهنگی-اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تشکیل دبیرخانه متمرکز، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی، ارتباط با مخاطبان و نشر آثار هنرمندان و گسترش فرهنگ کار و تلاش از طریق انجام امور رسانه‌ای، ازجمله اهدافی است که دبیر جشنواره اتقان از دبیر اجرایی و مدیر روابط‌عمومی این جشنواره خواسته است.

امیرحسین شفیعی، تهیه‌کننده و کارگردان تئاتر، مدیر فرهنگی و دارای نشان درجه ۲ هنری و مدرک کارشناسی مدیریت فرهنگی است. شفیعی در کارنامه خود دبیر اجرایی تئاتر مهم بین‌المللی و ملی را به ثبت رسانده که جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر یکی از آن‌هاست.

مصطفی ساجدی نیز فعال رسانه‌ای و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه تهران است. ساجدی سابقه سردبیری پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی و برنامه‌های تلویزیونی و همچنین معاونت خبر و اطلاع‌رسانی مرکز رسانه‌ای حوزه هنری انقلاب اسلامی را در کارنامه خود دارد.

فراخوان نخستین جشنواره فرهنگی و هنری «اتقان» با هدف ارتقای فرهنگ کار و تلاش و تبدیل آن به گفتمان عمومی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی از اسفند سال گذشته منتشر شد.

این جشنواره فرهنگی به‌منظور تولید محتوای ادبی-هنری در حوزه فرهنگ کار، ترویج و اشاعه مؤلفه‌های فرهنگ کار و حمایت در بخش‌های هنرهای تجسمی (پوستر و کاریکاتور)، عکاسی، طنز، شعر، نثر، استندآپ کمدی، ادبیات (شعر، داستانک، داستان کوتاه)، هنرهای نمایشی (تئاتر خیابانی-تئاتر کوتاه «صحنه‌ای») از هنرمندان به‌صورت سراسری برگزار می‌شود.

آخرین‌ مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره «اتقان» تا 5 خرداد اعلام‌ شده و اختتامیه آن تیر امسال برگزار می‌شود.