به گزارش پلاتو هنر، همزمان با اجرای نمایش «آلا» به نویسندگی و کارگردانی محمد کاظم‌تبار در جشنواره مونودراما شهر تونس، پوستر این اثر  با طررحی از رامین رستمی رونمایی شد.

شیما جعفرزاده به عنوان بازیگر و همچنین فرهاد قائمیان و محمدرضا آزادفرد با صدا در این نمایش محمد کاظم‌تبار را یاری خواهند داد.

از دیگر عوامل نمایش «آلاء» می‌توان از سپیده صمدپور (مربی اریال یوگا)، امیر آقاجان (طراح حرکت)، سمیه پسندیده خواه (طراح لباس)، علی خاتمی (طراح صدا و موسیقی)، حامد گودرزی (مدیر تولید)، محسن صفری (دستیار تولید)، حسین نادری(طراح نور)، محمد قیاسی، علیرضا افیونی، مبین آریا (دستیاران کارگردان)،  سینا ییلاق‌بیگی (مشاور طراحی صحنه)، رضوان مقدسی (منشی صحنه)، رامین رستمی (طراح پوستر و بروشور)، ناصر ارباب (مشاور رسانه) نام‌برد.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: «چیزی تا سحر نمانده، لحظه وداع گاه اندوهگین نیست. هنگامه‌ای که شوق رسیدن در آن باشد. اکنون که جدایی بین‌مان جاری است. من به طلوع خورشید وصال‌مان ایمان دارم. به خنده‌های ممتد کنار هم. به دستانی که دوباره هم‌قسم خواهند شد و عشق، تبلور وجودی‌مان می‌شود.»