به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط ‌عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فیلم‌ سینمایی «بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی و فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علیرضا صمدی  در هشتمین جشنواره فیلم بریکس مسکو به نمایش درمی‌آیند.

فیلم‌ سینمایی «بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی محمود بابایی در بخش مسابقه و فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علیرضا صمدی و تهیه‌کنندگی مجید رضابالا در بخش خارج از مسابقه هشتمین دوره از جشنواره فیلم بریکس نمایش داده می‌شوند.

هشتمین دوره از جشنواره فیلم بریکس، بخشی از بخش‌های چهل و ششمین جشنواره فیلم مسکو است.

«بعد از رفتن» روایتی از فراق یک عشق گمشده است. آرش از خانه و خانواده بریده، پس از سال‌ها بی‌خبری، ردی از عشق رفته‌اش می‌یابد که آرامش زندگی‌ او را برهم می‌ریزد و بهانه‌ای برای بازگشت او می‌شود.

صابر ابر، سارا بهرامی، پوریا رحیمی‌سام، پانته‌آ پناهی‌ها، بهرام شاه‌محمدلو، احترام برومند و روشنک گرامی در این فیلم نقش آفرینی کرده‌اند.

«روایت ناتمام سیما»، نیز داستان زندگی دکتر آرش سیمین است که زندگی موفقی دارد اما پخش یک خبر در فضای مجازی، شرایط خانوادگی او را دستخوش تغییر می‌کند.

حامد کمیلی، آزاده صمدی، مهران احمدی، مسعود کرامتی و غزل شاکری، بازیگران فیلم «روایت ناتمام سیما» هستند.

بنا به اعلام معاونت امور بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی، جشنواره فیلم بریکس، از بخش های چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم مسکو است که امسال هشتمین دوره خود را پشت سر می‌گذارد.

این رویداد نخستین حضور بین‌المللی فیلم «بعد از رفتن» و دومین حضور فیلم «روایت ناتمام سیما» بعد از فستیوال بین المللی هند(گوآ) است.

هشتمین جشنواره فیلم بریکس از 19 تا 23 آوریل برابر است با 31 فروردین الی 4 اردیبهشت به میزبانی شهر مسکو برگزار می‌شود.