به گزارش پلاتو هنر، فیلم سینمایی «کیک محبوب من» به نویسندگی و کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم در سه جشنواره جهانی فرانکفورت، استانبول و ویلینیوس نمایش داده می‌شود.

فیلم سینمایی «کیک محبوب من» پس از حضور موفق در هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم برلین در سه جشنواره جهانی فرانکفورت، استانبول و ویلینیوس اکران می‌شود.

«کیک محبوب من» پس از حضوری موفق در هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم برلین و استقبال منتقدین و مخاطبان از این فیلم و کسب جایزه فیپرشی (فدراسیون بین‌المللی منتقدان) برای بهترین فیلم بخش مسابقه، اکنون در سه جشنواره جهانی دیگر روی پرده خواهد رفت.

این فیلم به تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی، به زودی در چهل و سومین جشنواره استانبول (۱۷ تا ۲۸ آوریل ۲۹ فروردین تا ۹ اردیبهشت)، هفدهمین جشنواره فیلم لیختر فرانکفور (۱۶ تا ۲۱ آوریل ۲۸ فروردین تا ۲ اردیبهشت) نمایش داده خواهد شد و هفته گذشته در بیست و نهمین جشنواره ویلنیوس لیتوانی (۱۴ تا ۲۷ مارس- ۲۴ اسفند تا ۸ فروردین) روی پرده رفت.

این اثر سینمایی در هر سه جشنواره‌ در بخش مرور برترین آثار سینمایی سال که در جشنواره‌های برتر جهان (کن، برلین و ونیز) درخشیده‌اند، نمایش داده خواهدشد.

«کیک محبوب من» در جشنواره برلین علاوه بر جایزه فیپرشی، برنده جایزه بهترین فیلم هیئت داوران اکومنیکال (کلیسای جهانی) نیز شده بود.

بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم همچنان به دلیل ساخت این فیلم ممنوع‌الخروج هستند و نمی‌توانند در جشنواره‌های جهانی فیلم را همراهی کنند.

لیلی فرهادپور و اسماعیل محرابی بازیگران نقش‌های اصلی «کیک محبوب من» هستند.

عکس از حمید جانی پور است.