به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، ویژه برنامه همنشینی و دورهمی خانوادگی «شب‌های لبخند» همزمان با عید سعید فطر با کنسرت رایگان سه خواننده پاپ؛ حامد همایون، حمید حامی و عماد طالب‌زاده در میدان مشاهیر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از سر گرفته می‌شود.

حامد همایون چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، حمید حامی پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه و عماد طالب‌زاده جمعه ۲۴ فروردین ماه ساعت ۲۰ در میدان مشاهیر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به صحنه می‌روند.

پیش از این کنسرت رایگان خوانندگان بسیاری از جمله سالار عقیلی، حمید عسگری، شهرام شکوهی، امیر تاجیک، سینا درخشنده و علی عبدالمالکی با حمایت منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در بوستان آب و آتش برگزار شده است و با اجرای کنسرت‌های پیش‌رو، ویژه برنامه همنشینی و دورهمی خانوادگی «شب‌های لبخند» به نوزدهمین شب می‌رسد.

این کنسرت‌ها همراه با استندآپ کمدی و برنامه‌های متنوع دیگر با ظرفیت نامحدود و به صورت رایگان در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد اجرا می‌شوند.

علاقه‌مندان برای حضور در آن می‌توانند به خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، بوستان نوروز، میدان مشاهیر مراجعه کنند.