به گزارش پلاتوهنر، دهمین نمایشگاه سالانه فروش گالری ایده ویژه بزرگان هنر ایران از 18 تا 22 فروردین در گالری ایده میزبان هنردوستان است.

در این نمایشگاه 45 نقاشی در ابعاد و با تکنیک های مختلف به نمایش درآمده است که این آثار از 10 میلیون تا 900 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند و بنا به مسئولیت اجتماعی گالری ایده، بخشی از عواید این نمایشگاه به مقوله آموزش در مناطق محروم سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است.

در این نمایشگاه که از 18 اسفندماه آغاز شده، آثاری از هنرمندان: عباس کانوزیان، محمود اولیا، منوچهر نیازی، محمد فاسونکی، نیکزاد نجومی، رضا بانگیز، جلال متولی، هادی ضیاءالدینی، مهدی ضیاءالدینی، نیلوفر قادری نژاد، رضا هدایت، رضا حسینی، بهزاد شیشه گران، حبیب توحیدی، شهلا آرمین، جمشید حقیقت شناس، محسن یونسی، حامد صدرالرحامی، عبدی اسبقی، طاهره صمدی طاری، هادی جمالی و اکرم افضلی به نمایش درآمده است.

همزمان با برپایی این نمایشگاه، این رویداد به صورت آنلاین بر روی سایت گالری ایده نیز در حال برگزاری است.

دهمین نمایشگاه سالانه فروش گالری ایده تا 22 فروردین در گالری ایده برپاست و علاقه‌مندان جهت بازدید از آثار این هنرمندان می‌توانند تا به گالری ایده واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، شماره ۲۶ مراجعه کنند.