به گزارش پلاتوهنر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی در متن پیام تبریک عبدالحسین خسرو پناه، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، خطاب به اهالی تئاتر آمده است:‌ «به نام خداوند بخشنده و مهربان، وَمَنْ تَطَوَّعَ خَيْرًا فَإِنَّ اللَّهَ شَاكِرٌ عَلِيمٌ، بر خود لازم می‌دانم در این ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و ضیافت خداوندی و در روزهایی که به استقبال بهار طبیعت می‌رویم از تلاش‌ها و کوشش‌های ارزشمند و مداوم همه هنرمدان تئاتر در سراسر کشور و مدیران و خدمت‌گزاران این عرصه به ویژه اداره کل هنرهای نمایشی، مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام کنم. 

رشد و ارتقای هنر شریف و تاثیر گذار تئاتر مستلزم همکاری و مشارکت همه هنرمندان و  به خصوص مستلزم تدابیر، برنامه‌ریزی آگاهانه و تلاش‌های سخت و دلسوزانه مدیران تئاتری است که با توجه به نیاز فرهنگی کشور، با پشتکاری ستودنی و فعالیتی سخت‌کوشانه از پساکرونا تا اکنون توانسته‌اند جان دوباره‌ای به هنرهای نمایشی بدهند و با فراهم آوردن بستری مناسب برای فعال کردن هنرمندان نجیب هنرهای نمایشی، رونق فزاینده‌ای ایجاد کنند. 

با نگاهی به آمار و ارقام موجود در سامانه‌های نمایشی می‌توان به تعدد تولیدات، اجراها، برگزاری منظم جشنواره های متنوع و مختلف و البته حضور پر رنگ تماشاگران فهیم میهن اسلامی در این دوره زمانی  استناد کرد. 

 تنظیم سند تحول در هنرهای نمایشی و همچنین تاسیس بنیاد تئاتر ملی ایران، که در دست راه اندازی است، از دیگر مواردی است که قابل تحسین است و باید به آنها اشاره کرد. 

انشاالله با مساعدت و دلسوزی‌هایی که از جناب آقای دکتر اسماعیلی، وزیر محترم فرهگ و ارشاد اسلامی سراغ داریم، در سال آینده و در سال‌های پیش رو، شاهد درخشش بیشتر حوزه هنرهای نمایشی کشور باشیم؛ چرا که این هنر زنده یکی از ابزارهای مولد در مسیر ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه بوده و هنری است که به خوبی می‌تواند از ایجاد آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند. 

در پایان ضمن تقدیر دوباره از همه تلاشگران هنرهای نمایشی‌، برای هنرمندان عزیز این عرصه و مردم آگاه، فهیم و شریف ایران اسلامی در سال ۱۴۰۳ آرزوی صحت و سلامتی و برکت دارم. و السَّلامُ عَلَيْكُم ورَحْمَةُ اللهِ وَبَرَكاتُهُ»