به گزارش پلاتو هنر، رضا صادقی خواننده پاپ و ترانه‎‌سرای ایرانی مانند همیشه که در کارهای خیر پیشتاز می‌شود این‌بار روز گذشته دوشنبه ١۴ اسفند، کنسرت رایگانی تحت عنوان «شکوه محبت» برای اولین‌بار و به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری با حضور کودکان کار در برج میلاد برگزار ‌کرد.

کنسرت «شکوه محبت»، اولین و بزرگترین کنسرت حرفه‌ای و ویژه کودکان کار است که با حضور بیش از ۱۵۰۰ کودک به منظور فرهنگ‌سازی و توجه اقشار و گروه‌های مختلف و سازمان‌ها به مقوله مسئولیت اجتماعی این سازمان‌ها در قبال پدیده ناصحیح کودک کار یک رکورد محسوب می‌شود.

در این کنسرت رایگان که به همت موسسه فرهنگی و هنری لیما، و همراهی برج میلاد و سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران برگزار شده‌است، به پدیده کودکان کار نگاه محترمانه و خاصی شکل گرفت تا بدین طریق عاملی برای رفع مشکلات این طیف از جامعه باشد.

در این کنسرت، با ایجاد فضای صمیمانه و اجرای قطعات محبوب این هنرمند با اخلاق کشور و حضور برخی چهره های محبوب مانند داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) و آصف آریا به عنوان مهمانان رضا صادقی در آخرین روزهای سال و پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان عیدی ویژه‌ای بود که باعث شادی و نشاط کودکان شد.

سمیرا اسدیان

عکس از امیر خلوصی است.