به گزارش پلاتو هنر، شروین ‎حاجی‌پور خواننده نسل جوان که با شرکت در برنامه تلویزیونی «عصر جدید» به صورت حرفه‎‌ای وارد دنیای موسیقی و به عموم مردم معرفی شد، در صفحه مجازی خود از انتشار حُکم نهایی‌اش برای انتشار قطعه «برای…» خبر داد.

شروین ‎حاجی‌پور با انتشار حُکم نهایی‌اش به‌دلیل انتشار قطعه «برای…» در صفحه مجازی خود نوشت: «بالاخره روزی حرف هم‌دیگر رو میفهمیم…تا اون روز».

‎در حکم نهایی این‌ خواننده آمده: «متهم موصوف را به مجازات درجه پنج از بابت تبلیغ علیه نظام به تحمل هشت ماه حبس، از بابت اغوا و تحریک مردم به اغتشاشات به تحمل سه سال حبس تعزیری با احتساب ایام بازداشت قبلی که مجازات اشد درباره متهم قابل اجرا می‌باشد.

‎به استناد بند پ، ح٫ ز از ماه ۲۳ قانون مجازات اسلامی ، متهم را به مدت دوسال ممنوعیت خروج از کشور، جمع آوری دستاوردهای انقلاب در حوزه فرهنگی و انتشار آن در فضای مجازی خود، مطالعه و خلاصه نویسی کتاب حقوق زن در اسلام تالیف دکتر مطهری و کتاب زن در آئینه جمال و جلال تالیف آیت الله جوادی آملی، به میزان سی صفحه هریک بصورت مجزی و دستنویس و انتشار آن از طریق فضای مجازی و ساخت موسیقی درباره جنایات امریکا علیه بشریت در یک قرن اخیر و انتشار آن از طریق فضای مجازی، شرکت در دوره آموزشی مهارت رفتار و دانش در حوزه هنر محکوم می‌نماید.»

بیشتر بخوانید:

تغییر حکم حبس مهدی یراحی به پابند الکترونیکی