به گزارش پلاتوهنر به نقل از روابط عمومی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، امیر مشهدی عباس، طی احکامی جداگانه فاتح بادپروا، سروش جمشیدی و مهدی حاجیان را به عنوان اعضای هیئت داوران بخش خیابانی این رویداد هنری منصوب کرد.

سید فاتح بادپروا، بازیگر، کارگردان، نمایشنامه نویس و مدیر هنری است. او طراح و بنیان گذار جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان، دبیر و مسئول اجرایی ۱۲ دوره از این جشنواره بوده و داوری در بخش خیابانی جشنواره‌های مختلفی همچون فجر، تئاتر کودک و نوجوان، شهروند لاهیجان و … را در کارنامه دارد.

سروش جمشیدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. او که اصالتا اهل یزد است بازی در آثاری چون دورهمی، در حاشیه، در قصه‌ها زندگی می‌کنند، بچه محل، متهم گریخت و … را در کارنامه دارد.

مهدی حاجیان کارشناس بازیگری دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و کارشناس ارشد بازیگری از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر است که در حوزه اجرا، بازی در آثاری همچون شهرزاد هور الهویزه،خرس، یک غزل هذا جنون العاشقین، شکسپیر عشق 2001، رقص روی چشم فرشته آبی و … را در کارنامه دارد. او در حال حاضر مدیر امور جشنواره‌های مرکز هنرهای نمایشی است.

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «تئاتر، تمرین ناب زندگی» و با هدف تقویت همدلی و همراهی، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، به دبیری امیر مشهدی عباس، اسفندماه سال ۱۴۰۲ در شهر تاریخی اردکان یزد برگزار می‌شود.