به گزارش پلاتو هنر، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی، امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد اله‌یاری مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی در ابراز همدیردی با علیرضا قربانی با انتشار پیام هایی درگذشت همسر علیرضا قربانی خواننده مطرح موسیقی سنتی کشورمان را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد رودکی

در پیام تسلیت محمد اله‌یاری فومنی خطاب به علیرضا قربانی آمده است: مصیبت فقدان همسر بزرگوارتان، ما را نیز اندوهگین ساخت. این ضایعه را به جنابعالی و خانواده ارجمندتان تسلیت می‌گویم. از خداوند سبحان می‌خواهم که آن بانوی درگذشته را که پس از طی یک دوره تحمل بیماری سخت به دیدار معبود شتافت، قرین رحمت بی‌کران خویش قرار داده و به جنابعالی و دیگر بازماندگان محترم، شکیبایی و تندرستی عنایت کند.

پیام تسلیت مدیر دفتر موسیقی

در متن پیام تسلیت سمیعی خطاب به این خواننده چنین آمده است: هنرمند گرامی جناب آقای علیرضا قربانی ضایعه درگذشت همسر محترمتان را به حضرتعالی تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه از درگاه خداوند متعال طلب آمرزش و رحمت واسعه و برای جنابعالی و سایر بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

پیام تسلیت رییس مجلس

در پیام محمدباقرقالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آمده است: درگذشت اندوهناک همسر محترمه‌تان سرکار خانم‌ منیرسادات غیاثی موجب تأسف و تأثر گردید. ضمن عرض تسلیت و تعزیت این مصیبت به حضور جنابعالی، خانواده گرامی به‌ویژه فرزندان دلبندتان و سایر بستگان، برای آن فقیده سعیده، غفران و رحمت‌ الهی و برای بازماندگان، صبر و تسلای خاطر از درگاه خداوند متعال مسالت می‌کنم.