به گزارش پلاتوهنر به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایش «لندهور» نوشته کهبد تاراج با کارگردانی محمدرضا اسکندری از پنجشنبه ۱۹ بهمن تا ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ هر شب (به جز شنبه‌ها) ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد انتظامی اجرا می‌شود.

امیر عدل‌پرور و لبخند بدیعی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده: ماه شب بیست و نهم دربیاد، همه مثل ته دیگ میمونن توی این تئاتر، سوخته، سیاه و سفت… شخصی که عاشق تئاتر، سینما و بازیگری بوده است؛ حکایت زندگی و قتل پدرش را بدلیل خفقان و مانع شدن پدرش برای بازیگر شدن در قالب یک تئاتر در تئاتر به نمایش میگذارد، وجه زنانه این مرد در نمایش حلول می‌کند و…

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال نشانی https://www.tiwall.com/s/landehour مراجعه کنند.

همچنین نمایش «بازی‌های کشتار همگانی» نوشته اوژن یونسکو، ترجمه حدیث ارشیا به طراحی و کارگردانی کاوه نورمحمدی از سه‌شنبه ۲۴ بهمن تا ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ هر شب (به جز شنبه‌ها) ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه استاد انتظامی اجرا می‌شود.

درسا ‌حکیم‌الهی، آرزو گلشاهی، مرتضی ‌کوهی، میلاد قلاوند، افشین امیری‌زاده، کاوه نورمحمدی، محسن ‌غلام‌نژاد بازیگران این اثر نمایشی هستند.
در خلاصه داستان این نمایش آمده: بیماری در شهر شیوع پیدا کرده است و شهروندان در تلاشند که از این بیماری فرار کنند. اما همگی به طرز احمقانه‌ای در دام این بیماری گرفتار می‌شوند و جان می‌دهند.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال نشانی https://www.tiwall.com/s/bazi.koshtar2 مراجعه کنند.