به گزارش پلاتو هنر به نقل از ورایتی، اولیور استون در جدیدترین صحبت های خود بیان کرد که رایان گاسلینگ با بازی در فیلمی ‌مانند «باربی» وقت خود را تلف کرده و وی با تماشای «جان ویک» به خواب رفته است.

وی که چندی پیش توصیه کرده بود رایان گاسلینگ نباید در فیلم گرتا گرویگ بازی می‌کرد و به جای آن باید در فیلم‌های جدی تر تمرکز کند، نه اینکه بخشی از این کودکانه شدن هالیوود باشد حالا در مصاحبه‌ای با «سیتی ای‌ام» گفته: امروز همه چیز فانتزی، فانتزی، فانتزی شده و حتی تمام تصاویر جنگی هم فانتزی فانتزی است.

استون درباره مجموعه فیلم‌های «سریع و خشمگین» هم نظر داد و گفت قبلاً از این فیلم‌ها لذت می‌برد، اما اخیراً آنها شبیه فیلم‌های مارول شده‌اند. وی افزود: آخر چند تا تصادف می‌توان دید؟

در همان مصاحبه، استون همچنین نظرات خود را در مورد «جان ویک»، فرنچایزی با بازی کیانو ریوز هم بیان کرد و گفت: در هواپیما «جان ویک» را تماشا کردم که سه ساعت و خرده‌ای است [۱۶۹ دقیقه] و من در طول آن حدود ۷۷۸ بار به خواب رفتم. بیدار می‌شدم و مجبور بودم با او روبه‌رو شوم و افراد بیشتری را بکشم. مثل این است که دنیا به انحطاطی غیرمنطقی دچار شده است.