به گزارش پلاتو هنر به نقل از مشاور رسانه نگارخانه بهارک، نمایشگاه انفرادی نقاشی بهارک مالک مقدم با عنوان «نِمو»، ساعت ۱۷ روز جمعه، ۲۹ دی ماه سال جاری با حضور پدیدآورنده آثار در نگارخانه بهارک افتتاح می‌شود.

در بیانیه هنری رویداد چنین آمده است: «نِمو» در فرهنگ دهخدا، عبارت از ازدیاد حجم اجزای اصلی جسم است به نحوی که طبیعت جسم مقتضی آن است؛ یا عبارت از حرکت جسم به طرف کمال نشو در نوع است. همچنین، از دید «شیخ الرئیس»، حرکت در مراتب نمو موجب بطلان کلی صورت قبلی نمی‌شود بلکه چیزی باطل شده است، چیزی دیگر حادث می‌شود و چیزی از آن باقی می‌ماند.

بهارک مالک مقدم هنرمند نقاش متولد سال ۱۳۶۷ در تهران و همچنین، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌ معماری از دانشگاه تهران مرکزی است که طراحی و نقاشی را زیر نظر حسین ماهر فرا گرفته است. این هنرمند سابقه شرکت در نمایشگاه‌های گروهی متعددی را در کارنامه دارد و در مرداد ماه سال جاری، نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی آنلاین خودش را در گالری گلستان بر پا کرده است. این نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی بهارک مالک مقدم به شمار می‌رود که به صورت حضوری برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی می‌توانند برای تماشای ۱۵ تابلوی نقاشی آبرنگ به نمایش درآمده در «نِمو»، از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روزهای شنبه، ۳۰ دی ماه تا چهارشنبه، چهار بهمن ماه ۱۴۰۲، به نگارخانه بهارک واقع در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک مراجعه کنند.