به گزارش پلاتو هنر به نقل از ددلاین، تصاویر جدیدی از فیلم «جوکر: جنون دو نفر» با حضور واکین فینیکس و لیدی گاگا بازیگران اصلی این فیلم منتشر شده است.

یکی از مورد انتظارترین فیلم‌هایی که قرار است در سال جدید میلادی راهی سینماها شود، دنباله فیلم سینمایی «جوکر» است و تاد فیلیپس کارگردان این فیلم نیز به مناسبت ایام کریسمس تصاویر جدیدی از این فیلم سینمایی منتشر کرد.

در فیلم اصلی «جوکر» در سال ۲۰۱۸ تاد فیلیپس شخصیت شرور نمادین بتمن را در قالب یک شخصیت ضدقهرمان درباره یک کمدین مبارز و دلقک پاره وقت به نام «آرتور فلک» که پس از خشونت تکان دهنده در شهر گاتهام تبدیل به یک قهرمان مردمی می شود، روایت کرد. این فیلم تاریک با ضرب آهنگی متفاوت با فیلم‌های اکشن معمولی و سینمای ابرقهرمانی، به یک فیلم پرفروش در گیشه جهانی تبدیل شد و در سال ۲۰۱۹ به فروشی بیش از یک میلیارد دلار در سرتاسر جهان دست یافت، درحالی‌که بودجه ساخت آن تنها ۷۰ میلیون دلار بود.

«جوکر» در ۱۲ شاخه جوایز آکادمی اسکار از جمله بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه اقتباسی نامزد اسکار شد و در نهایت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد برای واکین فینیکس و بهترین موسیقی متن برای هیلدور گودنادوتیر را کسب کرد. فینیکس دومین هنرپیشه‌ای بود که برای بازی در نقش «جوکر» جایزه اسکار دریافت کرد. پیش‌تر جایزه اسکار به هیث لجر برای بازی در نقش جوکر در فیلم «شوالیه تاریکی»‌ اهدا شده بود.

انتشار تصاویر جدیدی از «جوکر 2»

در دنباله جدید این فیلم با عنوان «جوکر: جنون دو نفر»، لیدی گاگا در نقش هارلی کوئین ظاهر شده است، شخصیت خیالی ضد قهرمان کتاب‌های مصور دی‌سی کامیکس که مارگو رابی ایفاگر آن در دو فیلم «جوخه انتحار» و همچنین «پرندگان شکاری» بود. کترین کینر، برندون گلیسون و زاسی بیتس دیگر بازیگران اصلی دنباله فیلم سینمایی «جوکر» هستند.

«جوکر: جنون دو نفر» قرار است در ۴ اکتبر ۲۰۲۴ توسط برادران وارنر در آمریکا اکران خود را آغاز کند.

 

بیشتر بخوانید:

قیمت بلیت سینماها دو روز در هفته نیم بها می‌شود