به گزارش پلاتو هنر به نقل از مشاور رسانه‌ای، احسان یاسین، خواننده موسیقی پاپ، ماه رمضان و نوروز 1403 در شهرهای تهران و شیراز روی صحنه می‌رود.

احسان یاسین، خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای موسیقی پاپ ماه رمضان و نوروز 1403 در شهرهای تهران و شیراز برای دومین بار برای اجرای قطعه‌های آلبوم «ماه من» و تازه‌ترین قطعه‌های خود روی صحنه می‌رود.

این خواننده بعد از انتشار نخستین آلبوم خود که اسفند 1401 منتشر شد، تاکنون 6 قطعه با نام‌های «گوشه‌ی شهر»، «جانیم سن سن»، «رویای بچگی من»، «مصطفی گیان»، «حبیبی قلبی» و «بی‌تاب» را منتشر کرده است و دو قطعه نیز تا قبل از شروع کنسرت‌های خود روانه بازار خواهد کرد.

یاسین در فروردین 1402 به مدت سه شب با همراهی ارکستر بزرگ ایستگاه روی صحنه تالار وحدت اجرا کرد که اتفاق ویژه این کنسرت‌ها، تمدید یک شب اجرا به دلیل استقبال مخاطبان از اجرای یاسین است.

آثار احسان یاسین به صورت عمده به زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی هستند، که البته در دو قطعه «جانیم سن سن» و «مصطفی گیان»، اجرا به گویش‌های کردی و آذری را نیز تجربه کرد، همین چند زبانه بودن باعث همکاری‌ وهمخوانی با هنرمندانی از کشورهای مختلف از جمله مصر، کانادا، آمریکا، کره جنوبی، آلبانی، اندونزی و امارات نیز شده است.

لازم به ذکر است، این خواننده با شرکت در فصل سوم برنامه استعدادیابی «عصر جدید» و اجرای آثار معنوی و عرفانی توانست تا مرحله نهایی این برنامه راه یابد و رای بالغ بر سه میلیون نفر از بینندگان و همچنین هیات داوران آن رقابت را جلب کند.