به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، مجموعه انیمیشن‌های کوتاه هنری «رویاهای رنگی» یکشنبه ۳ دی ماه ساعت ۱۵ در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش درمی آید.

در ادامه برنامه های نمایش فیلم در سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران ، این هفته ۱۰ فیلم کوتاه هنری انیمیشن که از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است را به نمایش می گذارد.

مجموعه فیلم «رویاهای رنگی» که در سینماهای منتخب گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش در آمده ، ساعت ۱۵ یکشنبه ۳ دی ماه در سالن سینماتک به نمایش در می آید.بعداز نمایش فیلم جلسه نقد و بررسی برپا می شود.

مجموعه انیمیشن‌های کوتاه هنری شامل؛ «سیم ششم» به کارگردانی بهرام عظیمی، «سوزن‌بان» به کارگردانی مهدی خرمیان، «پسر دریا» به کارگردانی عباس جلالی یکتا، «گذشته» به کارگردانی حمید محمدی، «ملکوت» به کارگردانی فرنوش عابدی، «کلاغ» به کارگردانی اهورا شهبازی، «بالانس» به کارگردانی برزان رستمی، «شهر خاموش» به کارگردانی امیر مهران، «دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی و «اکتسابات انتسابی» به کارگردانی سمانه شجاعی، آثاری هستند که در این مجموعه به نمایش درمی‌آیند. این فیلم های کوتاه انیمیشن در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی شرکت کرده و جوایز معتبری را کسب کرده‌اند.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند روز یکشنبه ۳ دی ماه ساعت ۱۵ به خیابان کارگر شمالی، جنب پارک لاله، موزه هنرهای معاصرتهران، سالن سینما تک مراجعه کنند.‌ ورود برای عموم در این برنامه آزاد است.