دیدهنر

شروع قدرتمند «پاندای کونگ‌فو کار ۴» با 142 میلیون بازدید

شروع قدرتمند «پاندای کونگ‌فو کار ۴» با 142 میلیون بازدید

به گزارش پلاتو هنر به نقل از ورایتی، «پاندای کونگ‌فو کار ۴» با یک سلام قدرتمند کار خود را آغاز کرد و در روز چهارشنبه که تریلر این انیمیشن کمدی برای نخستین بار منتشر شد، بیش از ۱۴۲ میلیون بازدید

به گزارش پلاتو هنر به نقل از ورایتی، «پاندای کونگ‌فو کار ۴» با یک سلام قدرتمند کار خود را آغاز کرد و در روز چهارشنبه که تریلر این انیمیشن کمدی برای نخستین بار منتشر شد، بیش از ۱۴۲ میلیون بازدید در سراسر کانال‌ها به دست آورد.

سروصدایی که این تیزر به پا کرد نزدیک به دیگر فیلم‌های موفق استودیوهای بزرگ در ماه‌های اخیر است که «درون بیرون ۲» با ۱۵۷ میلیون بازدید موفق‌ترین آن بود و عنوان بزرگترین تریلر انیمیشن تاریخ دیزنی را به نام خود ثبت کرد. «پادشاهی سیاره میمون‌ها» هم در مجموع ۱۰۰ میلیون بازدیدکننده برای دیزنی و استودیو بیستم به دست آورد.

تریلر «پاندای کونگ‌فو کار ۴» که بازگشت پاندای محبوب با صداپیشگی جک بلک را اعلام می‌کند، پرطرفدارترین صفحه یوتیوب شد و به گفته یونیورسال، مخاطبان اصلی آن را افرادی در رده سنی بین ۲۵ تا ۳۴ سال تشکیل داده‌اند.

در فیلم جدید، پو آماده بازنشستگی از جایگاه جنگجوی اژدها است و قرار است به یک رهبر معنوی تبدیل شود و می‌خواهد روباهی حیله‌گر به نام ژن با صداپیشگی آکوافینا را تربیت کند تا جانشین او شود.

که هوی کوان و ویولا دیویس در کنار صداپیشگان قبلی داستین هافمن، جیمز هانگ، برایان کرانستون و ایان مک‌شین صداپیشگان فیلم چهارم «پاندای کونگ‌فو کار» را تشکیل داده‌اند.

انیمیشن کمدی چهارم از این مجموعه به کارگردانی مشترک مایک میچل و استفانی ما استاین قرار است ۸ مارس ۲۰۲۴ (۱۸ اسفند) از طریق دریم ورکس انیمیشن و یونیورسال پیکچرز راهی سینماها شود.

 

بیشتر بخوانید:

جورج کلونی و آدام سندلر در فیلم نوآ بامباک

https://didhonar.ir/?p=38227