به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی گروه، پوستر نمایش «شبی که نور را بلعیدی آن‌جا بودم» به نویسندگی مهرنوش دقیقی و کارگردانی منادا ناطقی، با طراحی محمد شمس، همزمان با آغاز پیش فروش نمایش در سایت تیوال رونمایی شد. این نمایش، از روز دوشنبه ۲۷ آذرماه، ساعت ۲۰:۳۰، اجراهای خود را در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران آغاز می‌کند. تهیه‌کنندگی این اثر نمایشی را مصطفی ناطقی بر عهده دارد.

در خلاصه‌ داستان این نمایش آمده: «امشب قرار است زنی باردار به دریا برود و هیچ‌وقت بازنگردد.»

در این نمایش، که کاری از گروه «یاتوک» است، غزاله مظفری، سحر صبحی و سعید فرخی ایفای نقش می‌کنند.

سایر عوامل نمایش «شبی که نور را بلعیدی آن‌جا بودم» عبارتند از: امیر پارسائیان‌مهر (مجری طرح)، سعید فرخی (دستیار کارگردان)، عاطفه جعفری (طراح گریم)، مهران زاغری (طراح صحنه و نور)، محمد شمس و مهرنوش محمدی (طراح پوستر و بروشور)،کورش توکلی (ساخت تیزر)، هلیا میرهادی (طراح لباس)، یکتا اعتمادی (موسیقی)، درنا معتمدی، دیانا حبیبی (عکاسان)، امیر پارسائیان‌مهر (مدیر روابط‌عمومی و تبلیغات).

منادا ناطقی، فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته کارگردانی نمایش و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته تهیه‌کنندگی تلویزیون است.

گفتنی است نمایش «شبی که نور را بلعیدی آن‌جا بودم»، از روز ۲۷ آذرماه، ساعت ۲۰:۳۰ در سالن انتظامی خانه‌ی هنرمندان ایران میزبان تماشاگران خواهد بود. علاقه‌مندان به تماشای این اثر، می‌توانند از ۲۷آذرماه، ساعت ۲۰:۳۰ به خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، بوستان هنرمندان، خانه هنرمندان ایران، تماشاخانه استاد انتظامی مراجعه کرده یا از طریق سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com/p/swallowed.light اقدام به رزرو و تهیه بلیت کنند.