دیدهنر

«منطقه مورد علاقه» بهترین فیلم انجمن منتقدان لس آنجلس شد

«منطقه مورد علاقه» بهترین فیلم انجمن منتقدان لس آنجلس شد

به گزارش پلاتو هنر به نقل از هالیوود ریپورتر، انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس، «منطقه مورد علاقه» جاناتان گلیزر را به عنوان بهترین فیلم سال ۲۰۲۳ انتخاب کردند. انجمن منتقدان فیلم لس‌آنجلس همانند نهادهای دیگر سینمایی برگزیدگان سال سینما را

به گزارش پلاتو هنر به نقل از هالیوود ریپورتر، انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس، «منطقه مورد علاقه» جاناتان گلیزر را به عنوان بهترین فیلم سال ۲۰۲۳ انتخاب کردند.

انجمن منتقدان فیلم لس‌آنجلس همانند نهادهای دیگر سینمایی برگزیدگان سال سینما را معرفی کردند و فیلم «منطقه مورد علاقه» جاناتان گلیزر را به عنوان بهترین فیلم انتخاب کردند و «اوپنهایمر» به کارگردانی کریستوفر نولان در رتبه دوم قرار گرفت.

سال گذشته، این انجمن دو فیلم را برای برترین جایزه سال خود انتخاب کرد: «همه چیز همه جا همه به یکباره» و «تار» که فیلم اول برنده بهترین فیلم در نود و پنجمین دوره جوایز اسکار در ماه مارس شد.

جاناتان گلیزر برای فیلم «منطقه مورد علاقه» بهترین کارگردان نام گرفت و یورگس لانیتموس هم برای فیلم «بیچارگان»در رتبه دوم بهترین کارگردانی قرار گرفت.

در شاخه بهترین بازیگر نقش اصلی هم سندرا هولر برای فیلم «منطقه مورد علاقه» و اما استون برای فیلم «بیچارگان» به صورت مشترک برگزیده شدند و جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل هم به صورت مشترک به راشل مک‌آدام برای فیلم «خدا آنجایی؟ منم مارگرت» و داوین جوی رندالف برای بازی در فیلم «جاماندگان» رسید.

انجمن منتقدان لس‌آنجلس فیلم فرانسوی «آناتومی یک سقوط» ساخته ژوستین تریه را نیز به عنوان بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان سال انتخاب کردند.

این انجمن در سال ۱۹۷۵ تأسیس شد و متشکل از منتقدانی است که در لس آنجلس در سازمان‌های رسانه‌های چاپی و الکترونیکی مانند روزنامه‌های روزانه و هفتگی، مجلات و نشریات عمومی آنلاین کار می‌کنند.

مراسم اعطای جوایز برگزیدگان جوایز انجمن منتقدان لس آنجلس روز ۱۴ ژانویه ۲۰۲۴ برگزار می‌شود.

 

بیشتر بخوانید:

بردلی کوپر و کریستین بیل در «بهترین دشمنان»

https://didhonar.ir/?p=37855