به گزارش پلاتو هنر به نقل از ورایتی، دنزل واشنگتن که در فیلم های «روز تمرین» و «اکولایزر» با آنتونی فوکوا همکاری کرده بود، قرار است در فیلم جدید این کارگردان آمریکایی در نقش ژنرال باستانی اهل کارتاژ هانیال مقابل دوربین برود.

تهیه کنندگی این فیلم که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده برعهده نتفلیکس است و جان لوگان فیلمنامه نویس برنده سه جایزه اسکار آثاری چون «هوانورد» از مارتین اسکورسیزی و «گلادیاتور» ساخته ریدلی اسکات، فیلمنامه آن را خواهد نوشت.

این فیلم براساس شخصیت واقعی هانیبال ساخته می شود که به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین فرماندهان نظامی تاریخ شناخته می شود و به نبردهای محوری او علیه جمهوری روم می پردازد.

واشنگتن تهیه کنندگی این فیلم را نیز در کنار اریک اولسن، آدام گلدورم و فوکوا با همکاری نتفلیکس بر عهده دارد. فوکوا اخیرا واشنگتن را در فیلم «اکولایزر 3» کارگردانی کرد که در آن واشنگتن نقش «رابرت مک کال» را بازی کرد.

دنزل واشنگتن در حال حاضر درگیر فیلم «گلادیاتور 2» است که فیلمبرداری آن در مراکش به دلیل اعتصاب اتحادیه بازیگران آمریکا متوقف شده بود و ادامه فیلمبرداری آن در دستور کار است.