به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط‌عمومی گروه، علیرضا کوشک‌جلالی نویسنده، مترجم، مدرس و کارگردان تئاتر، قصد دارد دور جدید اجراهای نمایش «جنون محض»، نوشته مایکل فرین را به‌ زودی در یکی از سالن‌های تهران روی صحنه ببرد.

نمایش «جنون محض» جزو نمایش‌های کمدی مطرح در اروپا و بهترین کمدی سال 1982 در انگلستان است. «جنون محض» ساتیر درجه یکی است که ریشه در کمدی یونان باستان و کمدی‌های شکسپیر، بخصوص «کمدی اشتباهات»، دارد و با سلاح خنده تماشاچیان را از فضای روحانی صحنه به فضای روزمره پشت صحنه می‌برد.

بسیاری از منتقدین از آن به عنوان «مانیفست عشق به تئاتر» یاد می‌کنند، چرا که این هنرمندان با وجود هرج و مرج و آنارشی موجود در جامعه و زندگی خصوصی‌شان با تمام وجود سعی می‌کنند که نمایش را به خوبی اجرا کنند که این امر به خاطر مشکلات مختلف تقریباً غیر ممکن است. در این نمایش افراد گروه سعی می‌کنند تا از میان هرج و مرج موجود، نظم به وجود بیاورند. اما با هر اقدامی که می‌کنند گلوله نخ بیشتر درهم تنیده می‌شود و سرنخ پنهان‌تر. این نمایش سال ۱۴۰۱، با همراهی گروهی از عوامل و بازیگران حرفه‌ای در تماشاخانه اهورا به روی صحنه رفت و با استقبال بسیار خوب مخاطبان و هنرمندان مواجه شد.

از عوامل این نمایش که حضورشان در این نمایش قطعی شده است، می‌توان به؛ آرش رهبری و هاتف کلاته (تهیه‌کننده)، بهزاد جاودان‌فرد (مجری طرح)، آذین پورزند (دستیار کارگردان و منشی صحنه)، حمید عباسی (مدیر صحنه)، علی عباسی و طاها نوری شادکام (مدیر تولید)، رضا خضرایی (طراح نور)، آرین کشیش‌زاده (طراح صحنه)، بهرنگ کامیار (دستیار صحنه)، صادق زرجویان (عکاس و طراح پوستر و تیزر)، امیر قالیچی (مدیر تبلیغات)، امیر پارسائیان‌مهر (مدیر امور رسانه) اشاره کرد.