به گزارش پلاتو هنر، مجید رضوی خواننده موسیقی پاپ پس از برگزاری کنسرت‌های دوبی و فصل تازه اجراهای تهران به زودی تور کنسرت‌های خارج از پایتخت خود را آغاز می‌کند.

فصل جدید اجراهای زنده مجید رضوی طی روزهای آینده در شهرهای مختلف کشور پیش روی طرفداران قرار می‌گیرد؛ البته این خواننده حین برگزاری تور کنسرت‌های شهرستان‌ها، روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه نیز دو سانس کنسرت را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد کرد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته مجید رضوی روز شنبه ۱۳ آبان ماه در سالن اریکه آریایی آمل (دو سانس)، روز چهارشنبه ۱۷ آبان‌ماه در سالن ارشاد گنبدکاووس (دو سانس)، روزهای ۱۸ و ۱۹ آبان ماه در سالن هلال احمر ساری (دو سانس)، روزهای ۲۵ و ۲۶  آبان ماه در سالن تربیت معلم یزد (دو سانس) و روز سه‌شنبه ۳۰ آبان ماه در سالن سیتی‌سنتر اصفهان (دو سانس) میزبان طرفدارانش است.

رضوی روزهای جمعه ۲۸ مهر، شنبه ۲۹ مهر، یکشنبه ۷ آبان طی شش سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران و مرکز همایش‌های برج میلاد کنسرت‌هایی را برگزار کرد. او طی روزهای ۸، ۹ و ۱۰ آبان نیز ۶ سانس کنسرت را در سالن همایش‌های خاوران تبریز برگزار و روزهای پنجشنبه ۴ آبان و  پنجشنبه ۱۱ آبان هم کنسرت‌هایی را در جزیره کیش پیش روی مخاطبان قرارداد.

این خواننده موسیقی پاپ در فصل اول اجراهای خود، علاوه بر برگزاری چندین کنسرت در تهران و شهرهای دیگر، کنسرت‌هایی را در ترکیه (استانبول)، امارات (دوبی) و عراق (اربیل و سلیمانیه) اجرا کرد.

بر اساس این گزارش، برنامه‌ریزی‌هایی هم برای برگزاری کنسرت‌های رضوی در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکا و استرالیا صورت گرفته که جزییات آن به زودی اعلام می‌شود. این در حالی است که تور کنسرت‌های مجید رضوی در کانادا نیز مشخص شده که بر اساس تازه‌ترین اقدامات انجام گرفته در این زمینه، او اواسط بهمن ماه ۱۴۰۲ در ونکوور و تورنتور برای مخاطبان مجموعه کنسرت‌هایی را برگزار خواهد کرد.

مجید رضوی ازجمله هنرمندانی است که طی دو سال گذشته خود را به‌ عنوان یکی پرطرفدارترین خواننده‌ها در میان مخاطبان معرفی کرده و جزو خوانندگان دارای رکورد تعداد برگزاری کنسرت در تهران و شهرهای مختلف کشور بوده که از آن جمله می‌توان به برگزاری کنسرت در تهران و شهرهای آمل، همدان، خرم آباد، قزوین، ارومیه، تبریز، اردبیل، کرج، ارومیه، ساری، بابلسر، لاهیجان، قشم، کیش، رامسر اشاره کرد.

منبع: ایسنا