به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی پروژه، گروه «مهر و ما» متشکل از هنرمندان اتیسمی، سندروم داون و سی پی اواخر شهریور ماه سال جاری به صحنه می رود.

عالم نتاج موسس گروه «مهر و ما» گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری کنسرت در تهران هستیم که این کنسرت اواخر شهریور ماه سال جاری برگزار می شود.

موسس گروه «مهر و ما» در ادامه بیان کرد: این گروه ۳۰ تیر ماه سال گذشته در سالن شهناز خانه هنرمندان به صحنه رفت که این کنسرت با استقبال مخاطبان مواجه شد. هم اکنون اعضای گروه در حال تمرین هستند و قرار است با یک رپرتوار جدید به اجرای برنامه بپردازیم.

وی تاکید کرد: این هنرمندان از لحاظ آمادگی به حدی رسیده اند که فقط دو ماه برای هر کنسرت تمرین می کنند و هر روز که می گذرد بیشتر به توانایی های آنها پی می بریم. این بچه ها واقعاً باهوش و هوشیار هستند و خیلی خوشحالیم که کنسرت های آنها مورد توجه قرار گرفته است.

نتاج در معرفی گروه اجرایی کنسرت خاطرنشان کرد: امیر شیرزادی، امیر محمد کمالی، بهنام جلالی، بهزاد جلالی، محمد زرینی خواه، امین حاجیان، میعاد عرب، مهدی رحم دل، بهاره فرشباف، داریوش چهار دلی، سمیرا آتشران، شادی شیخ محمدزاده، عطیه کتابچی، ماندانا صفوی، مریم قانعی، نازنین ایزد پناه، نرگس روشن اخگر، نسترن پور مقدم، نیلوفر روحانی اعضای گروه «مهر و ما» هستند.