به گزارش پلاتوهنر، خانه ترانه در صفحه مجازی خود اعلام کرد که روزبه‌ بمانی پس از شش سال از مدیریت این مجموعه کناره گیری کرد.

این مجموعه با اعلام این خبر نوشته است: این موسسه پس از افشین یداللهی و روزبه‌ بمانی مدیریت جدید خود را بر عهده شورای اجرایی خواهد گذاشت.

در متن خانه ترانه آمده است: «همان‌گونه که می‌دانید پس از درگذشت تلخ و دریغ‌آورِ زنده‌نام دکتر افشین یداللهی در اسفند ۱۳۹۵، روزبه‌ بمانی عزیز و گرامی، مدیریت خانه ترانه را به‌عهده گرفت. در شش سال گذشته، با مدیریت ایشان، ده‌ها جلسه عمومی و چهار دوره جایزه ترانه افشین یداللهی برگزار شد. اکنون با توجه به مشغله‌های فراوان حرفه‌ای، روزبه بمانی از مدیریت خانه ترانه کناره‌گیری کرده است. البته همچنان حضور اثربخش او را مثل تمامی این سال‌ها، در کنار خود خواهیم داشت. جلسات آتی خانه ترانه، زین‌پس با مدیریت «شورای اجرایی» برگزار خواهد شد. جزئیات بیشتر شامل زمان، محل و مجریان جلسات به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در انتها، از کوشش‌های بی‌دریغ  روزبه‌ بمانی عزیز در مدیریت خانه ترانه قدردانی می‌کنیم و امیدواریم او همچنان در مسیر یگانه خود در عرصه‌های مختلف هنری، درخشان و پیروز باشد.»