به گزارش پلاتو هنر، پیکر حسام محمودی، بازیگر جوان سینما، تئاتر و تلویزیون صبح امروز جمعه ۱۵ اردیبهشت‌ماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به دیار باقی بدرقه شدو

این هنرمند جوان روز چهارشنبه 13 اردبیهشت ماه بر اثر ایست قلبی در منزل خود دارفانی را وداع گفت.

در ابتدای این مراسم باربد بابایی که اجرای برنامه را بر عهده داشت گفت: مطمئنم هیچکس از حسام محمودی خاطره بدی ندارد، او قلب رئوف و مهربانی داشت و به افتخار همه خوبی‌های او دست بزنید.

سپس شهره سلطانی بازیگر روی صحنه آمد و بیان کرد: من با او در سریال «لحظه گرگ و میش» همکاری داشتم. نمی‌دانم از خوبی‌های او، از مهربانی‌ها و شرافت او چه بگویم او همکار و دوست خوبی بود چند ماه پیش باهم صحبت کردیم و قرار بود پروژه‌ای داشته باشیم اما نشد. روحش شاد.

در ادامه علیرضا کمالی روی صحنه آمد و در سخنانی کوتاه به ویژگی‌های اخلاقی حسام محمودی پرداخت.

ما موجودات تنهایی هستیم

سپس نوید محمودی کارگردان سینما و تلویزیون عنوان کرد: سالهاست که با حسام دوست بودم. دو شب پیش با او حرف می‌زدم ما آدم‌های تنهایی هستیم که وقتی یک کاری می‌کنیم شما ما را دوست دارید، اما وقتی کاری دیگر می‌کنیم بدتان می‌آید.

او ادامه داد: شما نمی‌دانید شادی و غم شما چه بر سر ما می‌آورد هر کدام از عزیزان ما می‌رود بخشی از قلب ما می‌رود، حسام کاری با من کرد که تا ساعت‌ها نمی‌توانستم باور کنم بسیار او را دوست داشتم. عزیز و نجیب بود. لطفاً هر کسی صدای من را می‌شنود تو را به قرآن مراقب ما باشید ما موجودات تنهایی هستیم که بتوانیم شما را راضی نگه داریم.

در ادامه مجری مراسم از پدر و همسر حسام محمودی دعوت کرد تا چند جمله‌ای درباره این هنرمند صحبت کنند که به دلیل شرایط نامساعد روحی نتوانستند.

برخی دیگر از هنرمندان حاضر در مراسم هم به دلیل شدت تألم و گریه امکان صحبت نداشتند و مراسم با اقامه نماز بر پیکر حسام محمودی به پایان رسید.

پیکر این هنرمند جوان در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

منبع: مهر