به گزارش پلاتو هنر، شهاب حسینی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرو شایعاتی که مبنی بر ایفای نقش صدام توسط او در فضای مجازی  منتشر شده بود، در یک استوری واکنش نشان داد.

شهاب حسینی در این استوری نوشت:

«پیرو دفاع از خود در برابر این موج تازه حمله سایبری به این بنده کوچک، باید عرض کنم که اینجانب کوچکترین اطلاعی از فیلم مذکور نداشته و این شایعه را قویا تکذیب می‌کنم. چراکه مطابق مرام‌نامه‌ای که در حرفه و زندگی خود به آن پایبندم، حتی در برابر کوهی از طلا هم حاضر به ایفای نقش شخصیت‌های منفور تاریخ، به خصوص شخص منفوری چون صدام که نامش با ریختن خون جوانان غیور و برومند این سرزمین عجین است، نخواهم شد.

غرض ورزان بیماری که مدام در پی ایجاد شبهه و حمله به شخصیت اجتماعی اینجانب با روش‌های جدید و عجیب در تلاشند، از شناخت کافی از محتوای فکری و جهان‌بینی بنده دور و عاجزند که همواره تیرشان به سنگ نشسته و در نهایت روسیاهی نصیب آن‌ها بوده.

توصیه این بنده کوچک به آنان این است اگر آن توان و انرژی که صرف تخریب دیگران می‌کنید و درد بی‌درمان خود را به واسطه آن موقتا تسکین می‌بخشید، صرف امور کار و زندگی خود می‌کردید، شاید امروز شما نیز از نعمت رضایت‌مندی در زندگی خود بهره‌ای داشتید که دیگر شفای خود را در زهر آب کین و بخل و حسد جست‌و‌جو نمی‌کردید.

حال آن که بر عکس شما حس بنده کوچک برای شما ترحم است و برایتان به جهت شفای عاجل و کامل به درگاه خدا دعا می‌کنم. بلکه از آتش درون خویش رهایی یابید.

ان شاا… .

با احترام

سید شهاب‌الدین حسینی.»

این شایعه به دنبال عکسی که از حضور این هنرمند در تمرین تیم پیکان در فضای مجازی منتشر شده بود، بر سر زبان ها افتاد.