به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «اپرای شیپور» به نویسندگی و کارگردانی فریدون ولایی از روز یکشنبه بیست و هفتم فروردین در تالار چهارسو تئاتر شهر پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

در این نمایش خان آقا احمدی، مریم برومند، یاسمن حسینی، امید رهبر، سامان شکیبا، امیرحسین صفاپور، میترا طره، عماد محبی، سونیا معبودی و سعید مقبری به ایفای نقش می پردازند.

«اپرای شیپور» در فضایی گروتسک روایت‌گر انسان‌هایی است که زیر دست قدرتمندان زر و زور به بازی خطرناکی به کار گرفته شده‌اند. در این نمایش دو گروه انسان صلح‌طلب در جزیره‌ای به اسم میدل ایسلند روبه‌روی هم قرار می‌گیرند اما روابط انسانی حاکم آن‌ها را کنار هم قرار می‌دهد تا اعتراض خود را به بازی‌دهندگان به نمایش بگذارند.»

سایر عوامل «اپرای شیپور» عبارت‌اند از محمد سیدی‌زاده (دستیار کارگردان و مدیر تولید)، علی علی‌همتی (دستیار کارگردان)، آیدا ولایی (طراح صحنه و لباس)، رضا خضرایی (طراح نور)، لیلا سرنی‌زاده (طراح گریم و چهره پردازی)، آیتا ولایی و علی علی‌همتی (انتخاب موسیقی و جلوه‌های صوتی)، سعید مقبری (مدیر تبلیغات)، گیتی شاکری (مدیر روابط عمومی)، پیام احمدی‌کاشانی (مشاور رسانه)، رضا جاویدی (عکاس)، مریم حسینی (طراح لوگوتایپ) و فریدون ولایی و سعید مقبری (طراح مواد تبلیغاتی) هستند.