به گزارش پلاتو هنر، رضا کیانیان هنرمند عرصه سینما و تئاتر در صفحه مجازی خود نسبت به صحبت‌هایی منتسب به او درباره درگذشت زنده یاد کیومرث پوراحمد که در فضای مجازی منتشر شده بود واکنش نشان داد و آن‌ها را تکذیب کرد.

متن پست او بدین شرح است: «نمی دانم ذهن های بیمار چرا حرف های خودشان را به دیگران نسبت می دهند و منتشر می کنند! این پست یا استوریِ من نیست. تازه دیروز یکی از دوستانم برایم فرستاد.

قبل اش به خاطرش کلی فحش خورده بودم و کلی هم برایم هورا کشیدند. صفحه من مشخص است. آدرس دارد. گاهی بهتر است قبل از حکم دادن _چه این طرفی و چه آن طرفی _ چند دقیقه وقت بگذاریم و راست و دروغ هر مطلبی را بفهمیم. من هر چه بخواهم بنویسم، در صفحه خودم می نویسم. نه از فحاشان می ترسم و نه هورا کشان مغرورم می کنند.

سال هاست خودم را می شناسم و سعی کردم خودم باشم. آن قدر جسارت دارم حرف خودم را بزنم. به قول دوستم حبیب احمد زاده. «بلاهت داخلی و خباثت خارجی» هر دو می کوشند فضای جامعه را دو قطبی کنند. من از هر دو ضربه خورده ام. از هر دو طرف زخمی شده ام. لشگر های سایبری داخل و خارج در حال کارند. هر دو کارشان دروغ پردازی و شایعه پراکنی ست. از هر دو بیزارم. از دروغ بیزارم. از تهمت بیزارم. از پشت هم اندازی بیزارم. از دو قطبی گری بیزارم. همیشه سعی کردم خودم باشم. راه خودم را بروم. چه فحش و ناسزا نثارم شود، چه تشویق و هورا. والسلام ، نامه تمام.. این آخرین پست من است.

خداحافظ همگی #خودت_باش #فضای_دوقطبی»