به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی تماشاخانه‌ ایرانشهر، نمایش «باغ آلبالو» با طراحی، دراماتورژی و کارگردانی میکائیل شهرستانی از 25 فروردین در سالن ناظرزاده‌ کرمانیِ تماشاخانه‌ ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

نمایش «باغ آلبالو» اثر آنتوان چخوف، با طراحی، دراماتورژی و کارگردانی میکائیل شهرستانی و با بازی داود بیتاء، امیرحسین نسیمی، مرضیه ساکی، منصوره هروی، آرین نعیمی، امید ‌فتحی، پگاه مجدالدین، نساء بامداد، اعظم قنبری، رعنا صفاری سیاهکلی، فرهاد ‌اعتمادی ‌رسولی، علیرضا ‌آژیده، مژگان کامجو، درسای ‌سبحه، بابک ‌پایوند، زهره گل سرخی، شقایق سیدین، امیرعلی حیدری، آرین نعیمی، مجید حسینی و هادی دلیر آقایی روی صحنه خواهد رفت.

نمایشنامه داستان یک زن اشراف‌زادهٔ روس و خانواده‌اش است که به‌علت قرض، رو به ورشکستگی هستند و باغ آلبالوی خاطره‌انگیزشان در گرو بانک است، و چون خانواده غیر از قرض عایداتی ندارد، قرار است در موعد معینی باغ و ملکشان حراج شود. درعین‌حال، این خانواده هیچ کاری برای نجات خود و جلوگیری از فروش باغ انجام نمی‌دهند، و در پایان، باغ آلبالو به یک دهقان‌زادهٔ تازه به ثروت رسیده فروخته می‌شود و خانوادهٔ رانوسکی باغ را ترک می‌کنند، درحالی‌که صدای تبری که درخت‌های باغ را قطع می‌کند شنیده می‌شود.

از تاریخ 25 فروردین هرشب ساعت 20:30 اجراهای خود را در سالن ناظرزاده‌ کرمانی تماشاخانه‌ ایرانشهر آغاز می‌کند.

گفتنی است علاقه‌مندان به تهیه‌ اینترنتی بلیت‌های این نمایش می‌توانند به سایت تماشاخانه‌‌ ایران‌شهر و یا سامانه‌ تیوال مراجعه کنند.