به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، پردیس های سینمایی موسسه تصویر شهر در نوروز امسال شاهد رشد میزان فروش فیلم ها بودند که بیش از 50 هزار مخاطب از این سینماها استقبال کردند.

نیمی از این مخاطبان در پردیس سینمایی ملت به تماشای فیلم های در حال اکران نشستند که بیشترین آمار استقبال مربوط به فیلم های «فسیل»، «غریب» و «ملاقات» خصوصی بوده و با توجه به همزمانی ایام سال نو با ماه مبارک رمضان، این سینما از ساعت یک ظهر تا 2 بامداد میزبان علاقمندان به سینما بوده است.

پردیس سینمایی راگا نیز از پرمخاطب ترین سینماهای جنوب شهر تهران که پیش از این با درجه کیفی ممتاز در بخش نمایش فیلم فعال بوده است، از سال جدید با توجه به بهبود تجهیزات و بروز رسانی سیستم پخش سالن اصلی با 610 صندلی، درجه کیفی آن از ممتاز به مدرن ارتقا یافت که این بهبود در افزایش آمار مخاطبان این سینما نقش بسزایی داشته است و نزدیک به 15 هزار نفر را به سینما کشانده است.

در پردیس های سینمایی راگا، تماشا و رازی آثار کمدی روی پرده بیشترین سهم فروش را به خود اختصاص داده اند که «فسیل» و «بخارست» پرفروش ترین و فیلم های «غریب» و «عروس خیابان فرشته» در جایگاه های بعدی این جدول قرار دارند.

موسسه تصویر شهر از موسسات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که مسئولیت اداره چهار پردیس سینمایی را برعهده دارد و پردیس سینما گالری ملت با 12 سالن نمایش، سینماهای راگا و تماشا در منطقه شهرری و یافت آباد هر کدام با سه سالن نمایش و پردیس سینمایی رازی در میدان رازی با 2 سالن نمایش میزبان شهروندان و علاقمندان به سینما است.