به گزارش پلاتو هنر، فیلم «گریه‌های بی‌صدا» با بازی زنده‌یاد شهرام عبدلی به مرحله تدوین رسید و قرار است از شبکه یک سیما پخش شود.

این فیلم به کارگردانی رضا حسین آبادی، اکنون توسط عباس شوقی طراح و مجری جلوه های ویژه، در حال گذراندن مراحل طراحی و تدوین جلوه های ویژه است.

عبدلی در این فیلم نقش مردی به نام علی عشقی را بازی می کند که در ایام محرم، دست به رفتارهای ناهنجار می زند اما به مرور دچار تحول می شود. این فیلم براساس یک داستان واقعی و تحول یک آدم است.

اصغر حیدری و سعیده عرب نیز از دیگر بازیگران این فیلم هستند. قرار است این تله فیلم، از شبکه یک سیما پخش شود.

این فیلم سه سال پیش فیلمبرداری شد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، مراحل فنی پس از فیلمبرداری آن به تعویق افتاد.

عباس شوقی درباره نقش شهرام عبدلی در این فیلم گفت: شهرام نقش اصلی این قصه است و باید ببینید که چقدر خوب از پس این نقش برآمده است.

او افزود: زنده یاد این گونه بود که از نظر تیپ و قیافه اش نقش های بسیاری را می توانست بازی کند و هر فیلمنامه ای که به او ارائه می شد، قابلیت اش در حدی بود که نقشی در اجرای آن داشته باشد.

شوقی یادآور شد: آخرین کاری که شهرام مشغول بازی در آن بود سریال آسوده باش به کارگردانی حسن حج‌گذار نام داشت که نیمه کاره ماند و پس از فوت شهرام به احترامش کسی را جای او نگذاشتند و نقش او تا جایی که حضور داشته، هست و پس از آن از سریال حذف می شود.

شهرام عبدلی (متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۵) بازیگر ۴۶ ساله که برای بازی در سریال «آسوده باش» به کارگردانی حسن حج‌گذار در مشهد به سر می‌بُرد با اُفت هوشیاری ناگهانی مواجه شد و شامگاه ۲۸ بهمن ماه دچار خونریزی مغزی و به بیمارستان‌ قائم مشهد منتقل شد.

منبع: ایرنا