به گزارش پلاتو هنر به نقل از روابط عمومی پروژه، آلبوم «ماه من» با صدای احسان یاسین از هنرمندان برگزیده مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» از روز سه‌شنبه بیست و دوم اسفند ماه در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

این آلبوم با هشت قطعه از سوی کمپانی «نورانیک میوزیک» روانه بازار شده است.

نسخه فیزیکی این آلبوم از روز دوشنبه ۲۲ اسفند از فروشگاه‌های برگزیده و نسخه دیجیتالی آن هم از طریق سامانه‌های دارای مجوز و پلتفرم‌های معتبر موسیقی جهان قابل تهیه و شنیدن است.

قطعات این آلبوم همانند آثار گذشته احسان یاسین فضایی معنوی و عرفانی دارند. اشعار ماه من هم به زبان‌های فارسی و عربی و انگلیسی از سروده‌های خواجه عبدالله انصاری، سجاد شاکری، مرتضی حیدری آل کثیر، شروین معینی، محمدرضا قره داغی، احسان یاسین و نادر التتان است.

آهنگسازی آثار توسط شروین معینی، علیرضا مرادی، محمد احمدی و احسان یاسین انجام شده است. شهاب اکبری، حسن بابامحمودی، مهدی نادی صفایی و علیرضا مرادی هم تنظیم‌کنندگان ماه من هستند. سجاد شاکری هم تهیه‌کننده آلبوم ماه من بوده است.

احسان یاسین یکی از شرکت کنندگان فصل سوم مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی است که با اجرای آثاری که اغلب از ساخته‌های خودش بود توانست نظر مثبت داوران و بیننندگان را جلب کند و تا فینال پیش برود. وی طی سال‌های گذشته هم علاوه بر کارهای مستقل، چند تک آهنگ هم با همصدایی هنرمندان خارجی اجرا کرده بود.

از سوی دیگر شنیده‌ها حکایت از آن دارد که کنسرت احسان یاسین هم اوایل سال آینده برگزار خواهد شد. این هنرمند و دست اندرکاران آلبومش در تدارک برنامه‌ریزی و برگزاری این اجرا برای چند شب متوالی در تهران هستند.