به گزارش پلاتو هنر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، روح الله سهرابی مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی از تغییر کوچکی در فهرست اکران های نوروزی خبر داد.

مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی درباره ترکیب فیلم‌های اکران نوروزی، با اشاره به باقی ماندن فیلم‌هایی چون «ملاقات خصوصی»، «چپ راست»، «بخارست» و تعدادی فیلم دیگر بر پرده سینماها و اضافه شدن فیلم‌های کمدی «فسیل» و«عروس خیابان فرشته» به اکران نوروزی گفت: پس از ارزیابی شرایط اکران و ایجاد توازن در ژانربندی آثار بر روی پرده مقرر شد فیلم سینمایی «بچه‌های طوفان» با مضمون کودک و نوجوان، جایگزین فیلم کمدی «ملاقات با جادوگر» شود تا توازن مضمونی آثار روی پرده حفظ شود.

سهرابی افزود: ترکیب نهایی فیلم‌ها عبارتند از« غریب»،« فسیل»،« عروس خیابان فرشته »و «بچه‌های طوفان»، که همراه با تعدادی از فیلم‌های دیگر از جمله« ملاقات خصوصی» و «بخارست» در نوروز به روی پرده خواهند رفت.

مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی درباره ترکیب فیلم‌های اکران عید فطر هم خاطرنشان کرد: تقاضا برای اکران عید فطر، متنوع و زیاد است که شورای صنفی، در اولین جلسه پس از عید، در خصوص نحوه چینش و ترکیب‌بندی این آثار بحث و بررسی و به تصمیم نهایی خواهد رسید.